Home / Brackets / 2018 Class 1A-2A Individual Tennis Bracket

2018 Class 1A-2A Individual Tennis Bracket

1A-2A Boys Singles

1

Will Leathers -TCPS

 

 

 

16

Garrett Evans -Clarkdale

 

 

 

 

9

Jack Phillips -Sacred Heart

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Kenny Thomas -St. Joseph

 

 

 

 

5

Will McCollough – Loyd Star

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Garrett Galyean – Enterprise Clarke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Trey McAlpin -Mize

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Caleb McBrayer – Wheeler

 

 

 

 

3

Corey Jones – Pisgah

 

 

 

 

 

 

14

Jude Letnoff – St. Patrick

 

 

 

 

 

 

 

11

Owen Stowell – New Site

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Ben Skelton – French Camp

 

 

 

 

 

 

10

Samuel Turner – East Webster

 

 

 

 

 

 

 

7

Caleb Myers – West Lincoln

 

 

 

 

 

 

15

Grant Frank – Eupora

 

 

 

 

 

 

2

Patrick Roth – Resurrection

1A-2A Girls Singles

1

Christina Danford – Sacred Heart

 

 

 

16

Meredith Morris – Baldwyn

 

 

 

 

9

Samantha Hallett – Pisgah

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Laura Grace Fondren – Resurrection

 

 

 

 

5

Molly Bowen – St. Patrick

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Maggie Beth Kennedy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Emily Kate Ford – Richton

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Morgyn Brister – Loyd Star

 

 

 

 

3

Lauren Williamson – TCPS

 

 

 

 

 

 

14

Elizabeth Stogner – West Lincoln

 

 

 

 

 

 

 

11

Gracie Burton – Eupora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Janice Novak – Enterprise Clarke

 

 

 

 

 

 

10

Melony Berryhill – East Webster

 

 

 

 

 

 

 

7

Arilyn Thomas – St. Joseph

 

 

 

 

 

 

15

Janell Wilson – Piney Woods

 

 

 

 

 

 

2

Rachel Van Horn – Winona

1A-2A Boys Doubles

1

Barone/Zouboukos – St. Joseph

 

 

 

16

Mathis/Clark – West Lincoln

 

 

 

 

9

Leetran/Stules – MSMS

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Ivy/Morgan – New Site

 

 

 

 

5

 Gioe/Weatherly – St. Patrick

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Tidwell/Woods – Winona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Garner/Vallejos – Mize

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Davidson/Fant – Clarkdale

 

 

 

 

3

Lindsey/Harrison – TCPS

 

 

 

 

 

 

14

Brister/Thomas – Loyd Star

 

 

 

 

 

 

 

11

Briley/Conrad – St. Joseph

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Wilkins/Roberts – Clarkdale

 

 

 

 

 

 

10

McGlothin/Smith – French Camp

 

 

 

 

 

 

 

7

Parker/Posey-Sacred Heart

 

 

 

 

 

 

15

James/Walden – Wheeler

 

 

 

 

 

 

2

Ward/Ward – St. Patrick

1A-2A Girls Doubles

1

Rizk/Schlogel – St. Patrick

 

 

 

16

Campbell/Taylor – New Site

 

 

 

 

9

Thomas/Smith – Loyd Star

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Armour/Hankins – St. Joseph

 

 

 

 

5

Posey/Sisk – Sacred Heart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Owens/Der-Ballout – MSMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Phillips/Boles – Clarkdale

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Hults/Massey – Resurrection

 

 

 

 

3

Gaines/Upchurch – TCPS

 

 

 

 

 

 

14

Palmer/Berry – Sacred Heart

 

 

 

 

 

 

 

11

Smith/Shedd – West Lincoln

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Payton/Mooneyhan – French Camp

 

 

 

 

 

 

10

Starks/Prado -Baldwyn

 

 

 

 

 

 

 

7

Ladner/Ladner -St. Joseph

 

 

 

 

 

 

15

Storment/Peacock – French Camp

 

 

 

 

 

 

2

Spears/Smith – Clarkdale

1A-2A Mixed Doubles

1

Schlogel/Guida – St. Patrick

 

 

 

16

Morgan/Evans – Pisgah

 

 

 

 

9

Warren/Crain – Puckett

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Moreland/Chambers – New Site

 

 

 

 

5

Brister/Brister – Loyd Star

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Cummings/Frank – Eupora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

White/White – Mize

 

 

 

 

 

 

 

 

4

May/Gray – French Camp

 

 

 

 

3

Bevard/Hopson- Sacred Heart

 

 

 

 

 

 

14

Betts/Jones – Baldwyn

 

 

 

 

 

 

 

11

Welborn/Kennedy – Enterprise Clarke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Ueltschey/Graff – TCPS

 

 

 

 

 

 

10

McCaffery/Barnett – Enterprise Lincoln

 

 

 

 

 

 

 

7

Corkern/Wolf – St. Joesph

 

 

 

 

 

 

15

Thaggard/Davis – MSMS

 

 

 

 

 

 

2

Boland/Boland -Resurrection

 

 

 

Check Also

2018 Volleyball Bracket

  October 19 (Friday)?           2018           …