Home / Brackets / 2019 4A Individual Tennis Bracket

2019 4A Individual Tennis Bracket

 

4A Boys Singles

1

Luke Flippo-Amory

16

Truett Harris-Clarksdale

9

Dontavius McCoy-McComb

8

Chace Bolan-Northeast Jones

5

Tate Baucum-Newton County

12

Omar Tayara-Saint
Stanislaus

13

Peyton Marshall-Corinth

4

Mason Chelette-Vancleave

3

Sam Wiseman-New Albany

14

LANDON PURVIS-NEW HOPE

11

Robdarius
Williams-Greenwood

6

Austin Brock-Florence

10

Malik Hibbler-Noxubee
County

7

Ty Nelson-Lawrence Co.

15

Landon Burge-Purvis

2

Hunter Logan-Caledonia

4A Girls Singles

1

Sunny Logan-Caledonia

16

Jacqueline
Leflore-Greenwood

9

Holly Stewart-Pontotoc

8

Vidhi Patel-McComb

5

Isabella Aldridge-New
Albany

12

Sawyer Chaney-Sumrall

13

Niyah Strickland-Quitman

4

Alejandra Rodriguez-Pass
Christian

3

Brooks Anne
Milligan-Corinth

14

Andrea Rodriguez-Saint
Stanislaus

11

Allyson Holmes-Clarksdale

6

Harper Bryan-West
Lauderdale

10

HANNAH-NEW HOPE

7

Keegan Thurman-Lawrence Co.

15

Brianna Hibbler-Noxubee
County

2

Addy Seward-Richland

4A Boys Doubles

1

Luke Bolen-Montgomery
Owen-New Albany

16

kody causey-benjamin
brunt-kosciusko

9

Jakevion Sherman-Koby
Island-Rosa Fort

8

Hollan Clowers-Joseph
Henry-Pontotoc

5

Sebastion Walker-Nour
Tayara-Saint Stanislaus

12

Abram Engle-Thomas (Peyton)
Sharff-Purvis

13

Braeden Love-Antoine
Magee-McComb

4

Brooks Hull-Jack Green-West
Lauderdale

3

Russell Moorman-Blayze
Haynes-Pontotoc

14

John Clyde Ready-Andrew
Lambert-Lawrence Co.

11

Zyntrevous Lindsey-Omar
Emmons-Greenwood

6

Joseph Fennell-John David
Nelson-New Albany

10

GARRETT MILLS-LOGAN
YARBROUGH-NEW HOPE

7

Rhy Elizar-Cameron
Courtney-Florence

15

Luke Langlinais-Hiram
Havard-Vancleave

2

Daylon Nance-Lee
Hill-Newton County

4A Girls Doubles

1

Kamryn Rodriguez-Lauren
Addy-Newton County

16

Jerneshia Johnson-Treasure
Alexander-Clarksdale

9

Madison Autry-Lakelynn
Fancher-kosciusko

8

Brooke Chism-Caroline
McAuley-Pontotoc

5

Elizabeth Williams-Raegan
West-Florence

12

Alyssa Dale-Alexys
Williamson-Lawrence Co.

13

Hayden Henry-Victoria
wolf-Saint Stanislaus

4

Lexie Kent-Ellie Myers-New
Albany

3

Claire Escher-Isabel
wolf-Saint Stanislaus

14

Kenzie Seward-Rheagan Case-Richland

11

Brianna Ball-Caroline
Howard-Pontotoc

6

Sarina Dale-Natalia
Tavarez-Lawrence Co.

10

Arlonda Henderson-Kendall
Smith-Greenwood

7

Caroline Green-Alice
Williamson-West Lauderdale

15

GEORGIA BROWN-BREE
YOUNGER-NEW HOPE

2

Maggie Scott-Jill
Gafford-New Albany

4A Mixed Doubles

1

Jacob Estrada-Paige
palazzo-Saint Stanislaus

16

Makenzie Blackwell-Zion
Turner-Gentry

9

NATE POPE-AUDREY KATE
WILSON-NEW HOPE

8

Eli Tucker-Mattie
McGrath-Corinth

5

McKenzie Welden-Chance
Davidson-West Lauderdale

12

William Murphy-Ashleigh
Chelette-Vancleave

13

Addyson Parks-Austin
Bass-Lawrence Co.

4

Shelby Lindsey-Jacob
Lindsey-Shannon

3

Parker Chaney-Emily
Stewart-Newton County

14

karla nash-javonte
ragsdale-kosciusko

11

Taylor Halbert-Mahkail
Thompson-Lanie

6

Jaslyn Hopkins-John
Metcalfe-Pontotoc

10

Za’Kerria Alexander-Adrian
Brown-Clarksdale

7

Justin Humphrey-Chasity
Snyder-Florence

15

Ravyn Garrett-David Moret
Gonzalez-Poplarville

2

Jackson Christ-Mary Claire
Shaw-New Albany

 

 

Check Also

2019 6A Individual Tennis Bracket

  6A Boys Singles 1 Walker Ellis-Madison Central 16 James Prewitt-Meridian 9 Evan Little-Gulfport 8 …