Photo by Keith Warren

Games for the week of 11-8-20

Date Time Home Visitor Level Team
11/09 5:30 pm Amory High School Tupelo High School
11/09 5:30 pm Biloxi Junior High School William M Colmer Middle School
11/09 6:30 pm Biloxi Junior High School William M Colmer Middle School
11/09 4:00 pm Brandon Middle School Pearl Junior High
11/09 5:00 pm Calhoun City High School Okolona Middle School
11/09 6:00 pm Clarkdale Middle School Enterprise High School | Clarke
11/09 5:30 pm Coahoma County Jr/sr High School MCEVANS SCHOOL
11/09 5:00 pm Columbus Middle School West Point High School
11/09 6:00 pm Columbus Middle School West Point High School
11/09 6:00 pm Dixie Attendance Center South Forrest Attendance Center
11/09 7:00 pm Franklin County High School North Pike Middle School
11/09 5:00 pm FRANKLIN COUNTY MIDDLE SCHOOL North Pike Middle School
11/09 6:00 pm FRANKLIN COUNTY MIDDLE SCHOOL North Pike Middle School
11/09 6:00 pm George County High School Pass Christian High School
11/09 5:30 pm Greenville High School Vicksburg High School
11/09 6:30 pm Greenville High School Vicksburg High School
11/09 6:00 pm Hamilton Attendance Center Vardaman High School
11/09 5:30 pm Hancock Middle School Our Lady Academy
11/09 5:00 pm Hattiesburg High School Wayne County High School
11/09 5:30 pm Humphreys Jr High School T L Weston Middle School
11/09 6:30 pm Humphreys Jr High School T L Weston Middle School
11/09 5:00 pm Independence High School Holly Springs Junior High School
11/09 5:30 pm Independence High School Holly Springs Junior High School
11/09 7:00 pm Laurel High School Northeast Jones Middle/High School
11/09 5:00 pm Lumberton Middle School Jefferson Davis County High School
11/09 5:00 pm Madison St. Joseph Catholic School Carver Middle School
11/09 6:00 pm Madison St. Joseph Catholic School Carver Middle School
11/09 4:00 pm Mendenhall Junior High School Florence Middle School
11/09 5:00 pm Mendenhall Junior High School Florence Middle School
11/09 6:00 pm Mendenhall Junior High School Florence Middle School
11/09 7:00 pm Mendenhall Junior High School Florence Middle School
11/09 5:00 pm Nanih Waiya Sebastopol Attendance Center
11/09 6:00 pm Nanih Waiya Sebastopol Attendance Center
11/09 5:00 pm Northeast Lauderdale Middle School Neshoba Central Middle School
11/09 6:00 pm Northeast Lauderdale Middle School Neshoba Central Middle School
11/09 6:30 pm Oak Grove Middle School Presbyterian Christian School
11/09 7:30 pm Oak Grove Middle School Presbyterian Christian School
11/09 5:00 am Olive Branch Middle Lake Cormorant Middle
11/09 6:00 pm Olive Branch Middle Lake Cormorant Middle
11/09 6:40:00 pm Petal Middle School Oak Grove Middle School
11/09 5:00 pm Philadelphia High School Newton County High School
11/09 6:00 pm Philadelphia High School Newton County High School
11/09 7:00 pm Philadelphia High School Newton County High School
11/09 8:00 pm Philadelphia High School Newton County High School
11/09 5:30 pm Picayune Junior High School Biloxi Junior High School
11/09 6:00 pm Pine Grove High School Chalybeate School
11/09 5:30 pm Pontotoc High School North Panola High School
11/09 7:30 pm Pontotoc High School North Panola High School
11/09 5:00 pm Puckett Attendance Center Pisgah High School
11/09 6:00 pm Puckett Attendance Center Pisgah High School
11/09 6:30 pm Purvis High School Mccomb High School
11/09 5:30 pm Raymond High School Yazoo County High School
11/09 7:00 pm Raymond High School Yazoo County High School
11/09 6:00 pm Rosa Scott School St. Andrew’s Episcopal School
11/09 5:00 pm Simmons High School O’bannon High School
11/09 5:00 pm Smithville High School Hatley High School
11/09 5:30 pm Smithville High School Hatley High School
11/09 6:00 pm Smithville High School Hatley High School
11/09 5:00 pm St Martin High School Harrison Central High School
11/09 6:00 pm St Martin High School Harrison Central High School
11/09 4:00 pm St. Patrick Catholic High School Magnolia Middle School
11/09 5:00 pm St. Patrick Catholic High School Magnolia Middle School
11/09 6:00 pm St. Patrick Catholic High School Magnolia Middle School
11/09 7:00 pm St. Patrick Catholic High School Magnolia Middle School
11/09 4:30 pm Stone Middle School Bay Waveland Middle School
11/09 5:00 pm Sumner Hill Junior High School Brandon High School
11/09 6:15:00 pm Sumner Hill Junior High School Brandon High School
11/09 5:00 pm Tishomingo Elementary Belmont School
11/09 6:45:00 pm Tishomingo Elementary Belmont School
11/09 5:00 pm Warren Central High School Pearl High School
11/09 5:30 pm Wayne County High School Greene County
11/09 6:00 pm Wesson Attendance Center Enterprise High School | Clarke
11/09 5:00 pm WEST LINCOLN SCHOOL Loyd Star School
11/09 6:00 pm WEST LINCOLN SCHOOL Loyd Star School
11/09 4:30 pm West Marion High School East Marion High School
11/09 7:00 pm West Point High School Columbus High School
11/09 4:30 pm West Wortham Middle Pearl River Central
11/09 6:30 pm West Wortham Middle Pearl River Central
11/09 5:00 pm Winona High School East Webster High School
11/09 5:00 pm Winona High School East Webster High School
11/09 6:00 pm Winona High School East Webster High School
11/09 7:00 pm Winona High School East Webster High School
11/09 7:45:00 pm Winona High School East Webster High School
11/09 6:00 pm Terry High School Vicksburg High School Freshman Boy’s Basketball
11/09 6:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL Tupelo Christian Preparatory School Junior High Boy’s Basketball
11/09 5:00 pm Terry High School Vicksburg High School Freshman Girl’s Basketball
11/09 4:30 pm WHEELER HIGH SCHOOL Tupelo Christian Preparatory School Junior High Girl’s Basketball
11/09 5:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL Tupelo Christian Preparatory School Junior High Girl’s Basketball
11/09 4:30 pm Biloxi Junior High School William M Colmer Middle School 7th JH Boys Basketball
11/09 5:00 pm McLaurin High School Pelahatchie Attendance Center JH JH girls basketball
11/09 6:00 pm Wayne Central School WAYNESBORO RIVERVIEW ELE SCHOOL 7/8 Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Wayne Central School WAYNESBORO RIVERVIEW ELE SCHOOL 7/8 Grade Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Crystal Springs Middle School Utica Middle School 7th & 8th grade Boy’s Basketball Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Horn Lake Middle School Center Hill Middle 7th Basketball Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Bayou View Middle School Gulfport Central Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Bettye Mae Jack Middle School Hawkins Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Desoto Central Middle School Center Hill Middle 7th Grade Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Diberville Middle School North Woolmarket Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Eupora High School Choctaw County High School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 6:30 pm Gautier Middle School St. Martin Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 4:30 pm Hancock Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 7th Grade Men’s Basketball
11/09 4:30 pm J.E.Johnson Elementary Jefferson Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Kosciusko Junior High School Newton High School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 am Leake Central Junior High McAdams Junior High 7th Grade Men’s Basketball
11/09 4:30 am Magee Middle School RICHLAND UPPER ELEMENTARY 7th Grade Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Oak Grove Middle School Presbyterian Christian School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Quitman Junior High N H PILATE MIDDLE SCHOOL 7th Grade Men’s Basketball
11/09 5:45:00 pm Sumrall Middle School Purvis Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Vancleave Middle School East Central Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Vicksburg Junior High Byram Middle School 8TH Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Pearl Junior High Warren Central Junior High School 8th Boys Basketball Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Alexander Junior High Tylertown High School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Armstrong Kemper County High School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Bettye Mae Jack Middle School HAWKINS MIDDLE 8th Grade Men’s Basketball
11/09 6:15:00 pm Brandon Middle School Clinton Junior High School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Clarkdale Middle School ENTERPRISE MIDDLE SCHOOL 8th Grade Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Desoto Central Middle School Center Hill Middle 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Diberville Middle School North Woolmarket Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Eupora High School Choctaw County High School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Gautier Middle School St. Martin Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 6:30 pm Hancock Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 8th Grade Men’s Basketball
11/09 6:30 pm J.E.Johnson Elementary Jefferson Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Kosciusko Junior High School Newton High School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Leake Central Junior High McAdams Junior High 8th Grade Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Magee Middle School RICHLAND UPPER ELEMENTARY 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Mantachie High School Marietta Elementary School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Pope School Strayhorn High School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Quitman Junior High N H PILATE MIDDLE SCHOOL 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm South Pike Junior High Rod Paige Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 6:30 pm Stone Middle School Bay Waveland Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Sumrall Middle School Purvis Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Vancleave Middle School East Central Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/09 5:30 pm West Marion High School East Marion High School 8th Grade Basketball Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Armstrong KEMPER ELEMENTARY SCHOOL Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Hattiesburg High School Wayne County High School Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Oak Grove High School Laurel High School Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Ocean Springs High School Picayune Memorial High School Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Pascagoula High School Hancock Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Stone High School Saint Stanislaus Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Warren Central High School Pearl High School Freshman Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Biggersville Elementary School FALKNER ELEMENTARY SCHOOL JH Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Biggersville Elementary School Thrasher High School JH Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Myrtle Attendance Center Ingomar Attendance Center JH Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Mize Jr High Mize Jr High Jr high Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Salem Attendance Center Simpson Central School Jr High Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Water Valley Jr High Lafayette County School District jr high Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Water Valley Jr High Lafayette County School District jr high Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Water Valley Jr High Lafayette County School District jr high Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Eiland Middle School New Hope Middle School Jr. High Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Eiland Middle School New Hope Middle School Jr. High Men’s Basketball
11/09 5:15:00 pm Stringer Attendance Center Taylorsville Attendance Center JrHi bskt boy Men’s Basketball
11/09 6:45:00 pm Stringer Attendance Center Taylorsville Attendance Center JrHi bskt boy Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Bruce High School J.Z. George High School Junior High Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Clara School Beat Four School Junior High Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Clara School Beat Four School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm French Camp Academy Noxapater Attendance Center Junior High Men’s Basketball
11/09 5:45:00 pm Guntown Middle School Nettleton Junior High School Junior High Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Guntown Middle School Nettleton Junior High School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm H W Byers High Byhalia Middle School (6-8) Junior High Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Houston Middle School South Pontotoc Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Houston Middle School South Pontotoc Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Iuka Middle School. Alcorn Central Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Iuka Middle School. Alcorn Central Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Jumpertown High School FALKNER ELEMENTARY SCHOOL Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Lumberton Middle School Jefferson Davis County High School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm McLain Attendance Center Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm McLain Attendance Center Perry Central Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm North Forrest High School Petal Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Ocean Springs Middle School George County Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Ocean Springs Middle School George County Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Picayune Junior High School Pass Christian Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Picayune Junior High School Pass Christian Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Scott Central Attendance Center Lake Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Scott Central Attendance Center Lake Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Southeast Lauderdale Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 8:00 pm WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Southeast Lauderdale Middle School Junior High Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Bay Springs Middle School Newton High School Junior High Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Bay Springs Middle School Newton High School Junior High Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Ripley Middle School Blue Mountain High School Junior High Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Holmes County Central High School Canton 9th Grade Academy JV Men’s Basketball
11/09 5:00 pm JEFFERSON COUNTY JUNIOR HIGH SCHOOL Wilkinson County High JV Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Mccomb High School Lawrence County High School JV Men’s Basketball
11/09 5:30 pm MCEVANS SCHOOL Coahoma County Jr/sr High School JV Men’s Basketball
11/09 5:30 pm MCEVANS SCHOOL Coahoma County Jr/sr High School JV Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Natchez Middle School AMITE COUNTY ELEMENTARY JV Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Caledonia High School West Lowndes High School Middle School Men’s Basketball
11/09 5:00 pm Laurel Middle School Meridian High School Middle School Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Laurel Middle School Meridian High School Middle School Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Lewisburg Middle School Senatobia Middle School middle school Men’s Basketball
11/09 8:00 pm Lewisburg Middle School Senatobia Middle School middle school Men’s Basketball
11/09 5:45:00 pm Mooreville Middle School Shannon Middle School Middle School Men’s Basketball
11/09 7:30 pm Mooreville Middle School Shannon Middle School Middle School Men’s Basketball
11/09 6:30 pm North Panola Middle School Batesville Junior High School Middle School Men’s Basketball
11/09 5:45:00 pm Plantersville Middle School Aberdeen High School Middle School Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Plantersville Middle School Aberdeen High School Middle School Men’s Basketball
11/09 5:30 pm Tupelo Middle School Amory Middle School Middle School Men’s Basketball
11/09 7:00 pm Tupelo Middle School Amory Middle School Middle School Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Yazoo County Middle School St. Andrew’s Episcopal School Middle School Men’s Basketball
11/09 6:30 pm Bettie E Woolfolk Middle School S V MARSHALL ELEMENTARY SCHOOL Middle School Boys Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Meridian High School Laurel High School Ninth grade boys Men’s Basketball
11/09 6:00 pm KIPP DELTA COLLEGIATE HIGH SCHOOL Clarksdale High School Varsity Men’s Basketball
11/09 6:30 pm Riverside High School Northside High School Varsity Men’s Basketball
11/09 6:00 pm Sand Hill Elementary School Richton Junior High School Varsity Men’s Basketball
11/09 7:30 pm UMS-Wright Preparatory School Vancleave High School Varsity Men’s Basketball
11/09 7:30 pm West Union Attendance Center New Site High School Varsity Men’s Basketball
11/09 6:30 pm WHEELER HIGH SCHOOL Tupelo Christian Preparatory School Varsity Men’s Basketball
11/09 3:30 pm Germantown High School Northwest Rankin High School Varsity Men’s Bowling
11/09 4:15:00 pm Madison Central High School Madison Central High School Varsity Men’s Bowling
11/09 7:00 pm William M Colmer Middle School Gautier Middle School 8th Grade Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Stone Middle School Bay Waveland Middle School Boy’s Middle School Soccer Men’s Soccer
11/09 6:45:00 pm Diberville Middle School Vancleave Middle School Junior High Men’s Soccer
11/09 6:45:00 pm Hancock Middle School Saint Stanislaus Junior High Men’s Soccer
11/09 6:15:00 pm Hernando Middle School Desoto Central Middle School Junior High Men’s Soccer
11/09 7:00 pm North Gulfport 7th/8th Grade West Wortham Middle Junior High Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Ocean Springs Middle School Junior High Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Oxford Middle School Lafayette County Schools Junior High Men’s Soccer
11/09 6:30 pm Picayune Junior High School Biloxi Junior High School Junior High Men’s Soccer
11/09 4:00 pm Richland High School Ridgeland Junior High Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Bayou View Middle School St. Patrick Catholic High School Junior High-Blue Men’s Soccer
11/09 6:30 pm Clinton High School Northwest Rankin High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/09 5:30 pm Oak Grove High School Laurel High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Pass Christian High School Gulfport High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/09 6:30 pm Richland High School Ridgeland Junior Varsity Men’s Soccer
11/09 5:00 pm Sacred Heart Catholic School West Jones High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/09 6:45:00 pm Sumrall High School Pearl River Central Junior Varsity Men’s Soccer
11/09 5:30 pm Florence High School Forest High School JV Men’s Soccer
11/09 6:30 pm Horn Lake Middle School Center Hill Middle JV Men’s Soccer
11/09 4:00 pm Madison Central High School St. Andrew’s Episcopal School JV Men’s Soccer
11/09 5:00 pm Petal High School Poplarville High School JV Men’s Soccer
11/09 7:00 pm George County Middle School St. Martin Middle School Middle School Men’s Soccer
11/09 6:30 pm Long Beach Middle School Bayou View Middle School Middle School Men’s Soccer
11/09 6:00 pm Southaven Middle School Lewisburg Middle School Middle school Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Booneville High School Shannon High School Varsity Men’s Soccer
11/09 6:45:00 pm Canton High School Grenada High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Columbus High School Kemper County High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:30 pm Corinth High School Nettleton High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm East Central High School George County High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Gautier High School South Jones High School Varsity Men’s Soccer
11/09 5:30 pm Madison Central High School St. Andrew’s Episcopal School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Morton High School Meridian High School Varsity Men’s Soccer
11/09 6:30 pm Natchez High School Loyd Star School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Newton County High School St. Joseph Varsity Men’s Soccer
11/09 7:30 pm Petal High School Poplarville High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:30 pm Purvis High School Mccomb High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:30 pm Sacred Heart Catholic School West Jones High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Tishomingo County High School South Pontotoc High School Varsity Men’s Soccer
11/09 7:00 pm Wayne County High School Greene County Varsity Soccer – Boys
11/09 5:30 pm Wayne County High School Greene County Varsity Soccer – Girls
11/09 5:30 pm W.A. Higgins Middle School Academy Cleveland Central Middle School 7/8 Grade Women’s Basketball
11/09 4:00 pm Wayne Central School WAYNESBORO RIVERVIEW ELE SCHOOL 7/8 Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Wayne Central School WAYNESBORO RIVERVIEW ELE SCHOOL 7/8 Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Alexander Junior High Tylertown High School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Bayou View Middle School Gulfport Central Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Bettye Mae Jack Middle School Hawkins Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Clarkdale Middle School ENTERPRISE MIDDLE SCHOOL 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Diberville Middle School North Woolmarket Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Gautier Middle School St. Martin Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Hancock Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Kosciusko Junior High School Newton High School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Leake Central Junior High McAdams Junior High 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:00 pm Magee Middle School RICHLAND UPPER ELEMENTARY 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Mantachie High School Marietta Elementary School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Oak Grove Middle School Presbyterian Christian School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Raleigh High School Mize Jr High 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm South Pike Junior High Rod Paige Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Sumrall Middle School Purvis Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 4:00 pm Vancleave Middle School East Central Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm West Point High School Columbus Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Vicksburg Junior High Byram Middle School 8TH Women’s Basketball
11/09 5:30 pm West Wortham Middle Pearl River Central 8th Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Pearl Junior High Warren Central Junior High School 8th girls Basketball Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Alexander Junior High Tylertown High School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Armstrong 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Bayou View Middle School Gulfport Central Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Bettye Mae Jack Middle School Hawkins Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 4:00 pm Brandon Middle School Clinton Junior High School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Clarkdale Middle School ENTERPRISE MIDDLE SCHOOL 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Diberville Middle School North Woolmarket Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Gautier Middle School St. Martin Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 7:30 pm Gulfport Central Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Hancock Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 8th Grade Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Kosciusko Junior High School Newton High School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Magee Middle School RICHLAND UPPER ELEMENTARY 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:15:00 pm Mantachie High School Marietta Elementary School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Pope School Strayhorn High School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Quitman Junior High N H PILATE MIDDLE SCHOOL 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Raleigh High School Mize Jr High 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:00 pm South Pike Junior High Rod Paige Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Stone Middle School Bay Waveland Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Sumrall Middle School Purvis Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Vancleave Middle School East Central Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 6:00 pm West Point High School Columbus Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Armstrong Freshman Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Gautier High School Gulfport High School Freshman Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Meridian High School Laurel High School Freshman Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Oak Grove High School Laurel High School Freshman Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Pascagoula High School Hancock Freshman Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Biggersville Elementary School FALKNER ELEMENTARY SCHOOL JH Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Biggersville Elementary School Thrasher High School JH Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Myrtle Attendance Center Ingomar Attendance Center JH Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Natchez Middle School AMITE COUNTY ELEMENTARY JR Women’s Basketball
11/09 4:00 pm Mize Jr High Mize Jr High Jr high Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Salem Attendance Center Simpson Central School Jr High Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Water Valley Jr High Lafayette County School District jr high Women’s Basketball
11/09 5:00 am Eiland Middle School New Hope Middle School Jr. High Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Eiland Middle School New Hope Middle School Jr. High Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Stringer Attendance Center Taylorsville Attendance Center JrHi bskt girl Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Stringer Attendance Center Taylorsville Attendance Center JrHi bskt girl Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Bruce High School J.Z. George High School Junior High Women’s Basketball
11/09 4:00 pm Clara School Beat Four School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Clara School Beat Four School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Eupora High School Choctaw County High School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm French Camp Academy Noxapater Attendance Center Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Guntown Middle School Nettleton Junior High School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Guntown Middle School Nettleton Junior High School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Hamilton Attendance Center Vardaman High School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Houston Middle School South Pontotoc Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Houston Middle School South Pontotoc Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Iuka Middle School. Alcorn Central Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Iuka Middle School. Alcorn Central Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:30 pm J.E.Johnson Elementary Jefferson Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Jumpertown High School FALKNER ELEMENTARY SCHOOL Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm McLain Attendance Center Perry Central Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm North Forrest High School Petal Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Ocean Springs Middle School George County Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Ocean Springs Middle School George County Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Our Lady Academy Middle School Of Poplarville Junior High Women’s Basketball
11/09 4:30 pm Picayune Junior High School Pass Christian Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Picayune Junior High School Pass Christian Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Pine Grove High School Chalybeate School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Scott Central Attendance Center Lake Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Wesson Attendance Center Enterprise High School | Clarke Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Southeast Lauderdale Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 7:00 pm WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Southeast Lauderdale Middle School Junior High Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Winona High School East Webster High School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Bay Springs Middle School Newton High School Junior High Women’s Basketball
11/09 5:30 pm MCEVANS SCHOOL Coahoma County Jr/sr High School JV Women’s Basketball
11/09 5:00 pm UMS-Wright Preparatory School Vancleave High School JV Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Mccomb High School Lawrence County High School JV McCOMB LADY TIGERS Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Caledonia High School West Lowndes High School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Desoto Central Middle School Center Hill Middle Middle School Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Desoto Central Middle School Center Hill Middle Middle School Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Dixie Attendance Center South Forrest Attendance Center Middle School Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Laurel Middle School Meridian High School Middle School Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Laurel Middle School Meridian High School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Lewisburg Middle School Senatobia Middle School middle school Women’s Basketball
11/09 7:00 pm Lewisburg Middle School Senatobia Middle School middle school Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Mooreville Middle School Shannon Middle School Middle School Women’s Basketball
11/09 6:30 pm Mooreville Middle School Shannon Middle School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:30 pm North Panola Middle School Batesville Junior High School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Plantersville Middle School Aberdeen High School Middle School Women’s Basketball
11/09 6:15:00 pm Plantersville Middle School Aberdeen High School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Ripley Middle School Blue Mountain High School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Tupelo Middle School Amory Middle School Middle School Women’s Basketball
11/09 6:00 pm Tupelo Middle School Amory Middle School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Yazoo County Middle School St. Andrew’s Episcopal School Middle School Women’s Basketball
11/09 5:30 pm Bettie E Woolfolk Middle School S V MARSHALL ELEMENTARY SCHOOL Middle School Girls Women’s Basketball
11/09 6:00 pm KIPP DELTA COLLEGIATE HIGH SCHOOL Clarksdale High School Varsity Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Riverside High School Northside High School Varsity Women’s Basketball
11/09 5:00 pm Sand Hill Elementary School Richton Junior High School Varsity Women’s Basketball
11/09 6:00 pm UMS-Wright Preparatory School Vancleave High School Varsity Women’s Basketball
11/09 6:00 pm West Union Attendance Center New Site High School Varsity Women’s Basketball
11/09 6:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL Tupelo Christian Preparatory School Varsity Women’s Basketball
11/09 4:15:00 pm Clinton High School Madison Central High School Varsity Women’s Bowling
11/09 3:30 pm Germantown High School Northwest Rankin High School Varsity Women’s Bowling
11/09 4:30 pm William M Colmer Middle School Gautier Middle School 8th Grade Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Stone Middle School Bay Waveland Middle School Girl’s Middle School Soccer Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Bayou View Middle School St. Patrick Catholic High School Junior High Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Diberville Middle School Vancleave Middle School Junior High Women’s Soccer
11/09 5:00 pm Hernando Middle School Desoto Central Middle School Junior High Women’s Soccer
11/09 5:30 pm North Gulfport 7th/8th Grade West Wortham Middle Junior High Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Ocean Springs Middle School East Central Middle School Junior High Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Oxford Middle School Lafayette County Schools Junior High Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Picayune Junior High School Biloxi Junior High School Junior High Women’s Soccer
11/09 5:00 pm Clinton High School Northwest Rankin High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Pass Christian High School Gulfport High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/09 5:15:00 pm Richland High School Ridgeland Junior Varsity Women’s Soccer
11/09 4:00 pm Sacred Heart Catholic School West Jones High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Stone High School d’Iberville High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Sumrall High School Pearl River Central Junior Varsity Women’s Soccer
11/09 4:00 pm Petal High School Poplarville High School JV Women’s Soccer
11/09 5:30 pm George County Middle School St. Martin Middle School Middle School Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Long Beach Middle School Bayou View Middle School Middle School Women’s Soccer
11/09 5:00 pm Southaven Middle School Lewisburg Middle School Middle school Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Petal Middle School Oak Grove Middle School PMS Girls Soccer Women’s Soccer
11/09 5:00 pm Booneville High School Shannon High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Canton High School Grenada High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Columbus High School Kemper County High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Corinth High School Nettleton High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm East Central High School George County High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Gautier High School South Jones High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Laurel High School Northeast Jones Middle/High School Varsity Women’s Soccer
11/09 7:00 pm Madison Central High School St. Andrew’s Episcopal School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Morton High School Meridian High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Natchez High School Loyd Star School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:30 pm Newton County High School St. Joseph Varsity Women’s Soccer
11/09 6:00 pm Petal High School Poplarville High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:00 pm Purvis High School Mccomb High School Varsity Women’s Soccer
11/09 6:00 pm Sacred Heart Catholic School West Jones High School Varsity Women’s Soccer
11/09 7:00 pm Stone High School d’Iberville High School Varsity Women’s Soccer
11/09 5:00 pm Tishomingo County High School South Pontotoc High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm
11/10 6:00 pm Earl Travillion Attendance center Lumberton Middle School
11/10 12:00 am East Marion High School Newton High School
11/10 5:00 pm Falkner High School Myrtle Attendance Center
11/10 6:00 pm Falkner High School Myrtle Attendance Center
11/10 5:00 pm Forest High School Loyd Star School
11/10 7:00 pm Franklin County High School Tylertown High School
11/10 5:30 pm Hancock Biloxi High School
11/10 6:00 pm Heidelberg High School Northeast Jones Middle/High School
11/10 7:30 pm Heidelberg High School Northeast Jones Middle/High School
11/10 4:00 pm Hernando High School North Panola High School
11/10 5:00 pm Hernando High School North Panola High School
11/10 5:00 am Hickory Flat Attendance Center Ingomar Attendance Center
11/10 4:00 pm Hickory Flat Attendance Center Ingomar Attendance Center
11/10 5:00 pm Kossuth High School Corinth High School
11/10 5:00 pm Madison Ridgeland Academy Bolton Edwards Middle School
11/10 6:00 pm Madison Ridgeland Academy Bolton Edwards Middle School
11/10 6:00 pm Mccomb High School Oak Grove High School
11/10 5:00 pm Meridian High School Hattiesburg High School
11/10 4:00 pm Morton High School St. Andrew’s Episcopal School
11/10 5:00 pm Nanih Waiya West Lauderdale High School
11/10 5:30 pm North Delta School Oxford High School
11/10 5:30 pm Pearl High School Ridgeland
11/10 7:00 pm Pearl High School Ridgeland
11/10 6:00 pm Raymond High School Hazlehurst High School
11/10 7:30 pm Raymond High School Hazlehurst High School
11/10 5:00 pm Ruleville Central (Thomas E. Edwards, Sr.) High School Northside High School
11/10 6:00 pm Senatobia Jr./Sr. High School Coldwater High School
11/10 7:30 pm Senatobia Jr./Sr. High School Coldwater High School
11/10 5:00 pm Shannon High School Tupelo High School
11/10 5:00 pm South Delta High School Jefferson County High
11/10 6:00 pm South Delta High School Jefferson County High
11/10 5:30 pm Stone High School Saint Stanislaus
11/10 7:30 pm Thrasher High School Jumpertown High School
11/10 5:30 pm Warren Central High School Terry High School
11/10 5:00 am Oxford Middle School Junior High Baseball
11/10 7:30 pm Wayne County High School Northeast Lauderdale High School Varsity Basketball – Boys
11/10 5:00 pm Wayne County High School Northeast Lauderdale High School Junior Varsity Basketball – Girls
11/10 6:00 pm Wayne County High School Northeast Lauderdale High School Varsity Basketball – Girls
11/10 5:00 pm Terry High School Clinton High School Junior Varsity Boy’s Basketball
11/10 7:30 pm Terry High School Clinton High School Varsity Boy’s Basketball
11/10 6:00 pm Terry High School Clinton High School Varsity Girl’s Basketball
11/10 6:30 pm Baldwyn High School Iuka Middle School. 7th grade Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Booneville Middle School Itawamba Agricultural High School 7th Grade Men’s Basketball
11/10 12:00 am Eupora High School Noxapater Attendance Center 7th Grade Men’s Basketball
11/10 5:30 pm North Pontotoc Middle School Pontotoc Junior High School 7th Grade Men’s Basketball
11/10 8:30 pm Baldwyn High School Iuka Middle School. 8th grade Men’s Basketball
11/10 8:00 pm Booneville Middle School Itawamba Agricultural High School 8th Grade Men’s Basketball
11/10 12:00 am Eupora High School Noxapater Attendance Center 8th Grade Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Hawkins Middle School Loyd Star School 8th Grade Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Sumrall Middle School To be determined 8th Grade Men’s Basketball
11/10 6:30 pm North Pontotoc Middle School Pontotoc Junior High School 8th Grade Men’s Basketball
11/10 7:00 pm Topeka Tilton Attendance Center Baxterville School Junior High Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Tremont Attendance Center Junior High Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Brandon High School Yazoo City High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm d’Iberville High School Long Beach High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Desoto Central High School Horn Lake High Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Gautier High School Saint Stanislaus Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm George County High School Stone High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Hancock St Martin High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Madison St. Joseph Catholic School McLaurin High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Picayune Memorial High School Forrest County Agricultural High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Richton High School Mize Attendance Center Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:30 pm Saltillo High School Tishomingo County High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm West Harrison High School Moss Point High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 4:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL Walnut Attendance Center Junior Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Aberdeen High School Okolona High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Byhalia High School Rosa Fort High JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Caledonia High School West Point High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Columbia High School South Pike Senior High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Florence High School Amite County High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Franklin County High School Tylertown High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Holmes County Central High School Germantown High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Lewisburg High School Byhalia High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Mccomb High School Oak Grove High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Mendenhall High School Crystal Springs High School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Morton High School St. Andrew’s Episcopal School JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Pisgah High School Stringer Attendance Center JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Seminary High School NORTH FORREST ATTENDANCE CENTER JV Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Smithville High School Amory High School JV Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Red Water Elementary School Bogue Chitto Elementary School Middle School Men’s Basketball
11/10 7:30 am Aberdeen High School Okolona High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Bay High School Pascagoula High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Blue Mountain High School Vardaman High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Brandon High School Yazoo City High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Byhalia High School Rosa Fort High Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Caledonia High School West Point High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Canton High School Yazoo County High School Varsity Men’s Basketball
11/10 5:00 pm Center Hill High School Pontotoc High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Center Hill High School Pontotoc High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Clarksdale High School West Bolivar High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Coffeeville High School Calhoun City High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Columbia High School South Pike Senior High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Columbus High School Louisville High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm d’Iberville High School Long Beach High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Desoto Central High School Horn Lake High Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm East Marion High School Newton High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Enterprise High School | Clarke Union High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Florence High School Amite County High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Forest High School Loyd Star School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:00 pm Gautier High School Saint Stanislaus Varsity Men’s Basketball
11/10 7:45:00 pm George County High School Stone High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Greene County Pearl River Central Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm H W Byers High Holly Springs High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Hancock St Martin High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Hatley High School Mooreville High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Hernando High School North Panola High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Hickory Flat Attendance Center Ingomar Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Holmes County Central High School Germantown High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Humphreys County High School Greenville High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Itawamba Agricultural High School Noxubee County High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm J.Z. George High School Kosciusko High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Jefferson Davis County High School Collins High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Leake County High School Leake Central High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Leflore County High School Madison S. Palmer High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Lewisburg High School Byhalia High School Varsity Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Madison S. Palmer High School Varsity Men’s Basketball
11/10 12:30 pm Madison S. Palmer High School Coahoma Early College High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:15:00 pm Madison St. Joseph Catholic School McLaurin High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm McAdams High School Amanda Elzy High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Mccomb High School Oak Grove High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Mendenhall High School Crystal Springs High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Meridian High School Hattiesburg High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:00 pm MIssissippi School for the Deaf Mount Olive Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Morton High School St. Andrew’s Episcopal School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Nanih Waiya West Lauderdale High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Neshoba Central High School Pearl High School Varsity Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Petal High School West Jones High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Petal High School West Jones High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:00 pm Picayune Memorial High School Forrest County Agricultural High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Pisgah High School Stringer Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Poplarville High School East Central High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Puckett Attendance Center Richland High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Richton High School Mize Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Ruleville Central (Thomas E. Edwards, Sr.) High School Northside High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:00 pm Saltillo High School Tishomingo County High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Seminary High School North Forrest High School Varsity Men’s Basketball
11/10 6:00 pm Shannon High School Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Smithville High School Amory High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm South Delta High School Jefferson County High Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Southaven High School Lake Cormorant High Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Southeast Lauderdale High School Choctaw Central High School Varsity Men’s Basketball
11/10 8:30 pm St. Patrick Catholic High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Strayhorn High School Ashland High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Sumrall High School To be determined Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 am Warren Central High School Ridgeland Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm West Harrison High School Moss Point High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm West Lowndes High School Kemper County High School Varsity Men’s Basketball
11/10 6:30 pm WHEELER HIGH SCHOOL Walnut Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/10 7:00 pm Wilkinson County High Natchez High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:03:00 pm Winona High School Choctaw County High School Varsity Men’s Basketball
11/10 7:30 pm Vicksburg High School Madison Central High School Vicksburg Gators Men’s Basketball
11/10 3:30 pm Corinth High School New Albany High School Varsity Men’s Bowling
11/10 7:00 pm Magee High School Laurel High School 7th – 12th grade Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Gautier High School West Harrison High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/10 6:45:00 pm Harrison Central High School d’Iberville High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/10 5:00 pm North Pike High School Bogue Chitto School Junior Varsity Men’s Soccer
11/10 5:30 pm Northeast Jones Middle/High School South Jones High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/10 5:30 pm Pascagoula High School St. Patrick Catholic High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/10 5:30 pm St. Andrew’s Episcopal School Hartfield Academy Junior Varsity Men’s Soccer
11/10 6:00 pm Biloxi High School Hancock JV Men’s Soccer
11/10 12:00 am Franklin County High School Brookhaven High School JV Men’s Soccer
11/10 5:00 pm Franklin County High School Brookhaven High School JV Men’s Soccer
11/10 6:45:00 pm Pearl River Central Poplarville High School JV Men’s Soccer
11/10 6:00 pm Desoto Central Middle School Horn Lake Middle School Middle School Men’s Soccer
11/10 6:15:00 pm Tupelo Middle School BATESVILLE MIDDLE SCHOOL Middle School Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Bay High School West Harrison High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:30 pm Biloxi High School Hancock Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Byhalia High School South Panola High School Varsity Men’s Soccer
11/10 6:45:00 pm Canton High School Morton High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Choctaw Central High School Philadelphia High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Cleveland Central High School Grenada High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:30 pm Franklin County High School Brookhaven High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Greene County Perry Central High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Horn Lake High Desoto Central High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Lake Cormorant High New Albany High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Lawrence County High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm McLaurin High School Wesson Attendance Center Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Mooreville High School Booneville High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm New Hope High School Caledonia High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm North Forrest High School Forrest County Agricultural High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:30 pm North Pike High School Bogue Chitto School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm North Pontotoc High School Pontotoc High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Northwest Rankin High School Neshoba Central High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:15:00 pm Oak Grove High School Brandon High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:30 pm Oxford High School Starkville High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Pascagoula High School St. Patrick Catholic High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Pascagoula High School St. Patrick Catholic High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:15:00 pm Petal High School Hattiesburg High School Varsity Men’s Soccer
11/10 6:30 pm Purvis High School Columbia High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Quitman High School Southeast Lauderdale High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Richland High School Sumrall High School Varsity Men’s Soccer
11/10 6:30 pm Ripley High School Vardaman High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Saltillo High School Lewisburg High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Southaven High School Olive Branch High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm St Martin High School George County High School Varsity Men’s Soccer
11/10 6:45:00 pm Stone High School Saint Stanislaus Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Tupelo Christian Preparatory School South Pontotoc High School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Vancleave High School Resurrection Catholic School Varsity Men’s Soccer
11/10 7:00 pm Warren Central High School Terry High School Varsity Men’s Soccer
11/10 5:00 pm Bogue Chitto School WEST LINCOLN SCHOOL Junior High Middle School Men’s Basketball
11/10 4:00 pm Bogue Chitto School WEST LINCOLN SCHOOL Junior High Middle School Women s Basketball
11/10 7:00 pm Lafayette County School District Senatobia Jr./Sr. High School Varsity Boys Soccer
11/10 5:00 pm Lafayette County School District Senatobia Jr./Sr. High School Varsity Girls Soccer
11/10 7:00 pm Wayne County High School Meridian High School Varsity Soccer – Boys
11/10 5:30 pm Wayne County High School Meridian High School Varsity Soccer – Girls
11/10 5:30 pm Baldwyn High School Iuka Middle School. 7th grade Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Booneville Middle School Itawamba Agricultural High School 7th Grade Women’s Basketball
11/10 5:00 pm North Pontotoc Middle School Pontotoc Junior High School 7th Grade Women’s Basketball
11/10 7:30 pm Baldwyn High School Iuka Middle School. 8th grade Women’s Basketball
11/10 7:00 pm Booneville Middle School Itawamba Agricultural High School 8th Grade Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Hawkins Middle School Loyd Star School 8th Grade Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Sumrall Middle School To be determined 8th Grade Women’s Basketball
11/10 6:00 pm North Pontotoc Middle School Pontotoc Junior High School 8th Grade Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Belmont School Burnsville Elementary Junior High Women’s Basketball
11/10 12:00 am Eupora High School Noxapater Attendance Center Junior High Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Topeka Tilton Attendance Center Baxterville School Junior High Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Tremont Attendance Center Junior High Women’s Basketball
11/10 5:00 pm West Union Attendance Center New Albany Middle School Junior High Women’s Basketball
11/10 6:00 pm West Union Attendance Center New Albany Middle School Junior High Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Bogue Chitto School West Marion High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Corinth High School Corinth High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Hancock St Martin High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Picayune Memorial High School Forrest County Agricultural High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 4:30 pm Saltillo High School Tishomingo County High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Vicksburg High School Madison Central High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Warren Central High School Ridgeland Junior Varsity Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Aberdeen High School Okolona High School JV Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Earl Travillion Attendance center Lumberton Junior High JV Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Enterprise High School | Clarke Union High School JV Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Florence High School Amite County High School JV Women’s Basketball
11/10 4:30 pm Hatley High School Mooreville High School JV Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Magee High School Taylorsville Attendance Center JV Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Red Water Elementary School Bogue Chitto Elementary School Middle School Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Aberdeen High School Okolona High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Alcorn Central East Union Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Bay High School Pascagoula High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Blue Mountain High School Vardaman High School Varsity Women’s Basketball
11/10 7:00 pm Bogue Chitto School West Marion High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Brandon High School Yazoo City High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Byhalia High School Rosa Fort High Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Caledonia High School West Point High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Canton High School Yazoo County High School Varsity Women’s Basketball
11/10 4:15:00 pm Center Hill High School Pontotoc High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Center Hill High School Pontotoc High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Clarksdale High School West Bolivar High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Cleveland Central High School Gentry High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Coffeeville High School Calhoun City High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Columbia High School South Pike Senior High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Columbus High School Louisville High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:15:00 pm d’Iberville High School Long Beach High School Varsity Women’s Basketball
11/10 4:00 pm Desoto Central High School Horn Lake High Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Desoto Central High School Horn Lake High Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm East Marion High School Newton High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Enterprise High School | Clarke Union High School Varsity Women’s Basketball
11/10 12:00 am Eupora High School Noxapater Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Florence High School Amite County High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Forest High School Loyd Star School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Franklin County High School Tylertown High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:15:00 pm George County High School Stone High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Greene County Pearl River Central Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm H W Byers High Holly Springs High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Hancock St Martin High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Hatley High School Mooreville High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Hernando High School North Panola High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Hickory Flat Attendance Center Ingomar Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Holmes County Central High School Germantown High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Humphreys County High School Greenville High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Itawamba Agricultural High School Noxubee County High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm J.Z. George High School Kosciusko High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Jefferson Davis County High School Collins High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Kossuth High School Corinth High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Leake County High School Leake Central High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Leflore County High School Madison S. Palmer High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 am Lewisburg High School Byhalia High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Madison St. Joseph Catholic School McLaurin High School Varsity Women’s Basketball
11/10 7:00 pm Magee High School Taylorsville Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm McAdams High School Amanda Elzy High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Mendenhall High School Crystal Springs High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Meridian High School Hattiesburg High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm MIssissippi School for the Deaf Mount Olive Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Morton High School St. Andrew’s Episcopal School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Nanih Waiya West Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Neshoba Central High School Pearl High School Varsity Women’s Basketball
11/10 5:00 pm Our Lady Academy Salem Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Picayune Memorial High School Forrest County Agricultural High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Pisgah High School Stringer Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Poplarville High School East Central High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Puckett Attendance Center Richland High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Raleigh High School Pelahatchie Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Richton High School Mize Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Ruleville Central (Thomas E. Edwards, Sr.) High School Northside High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Saltillo High School Tishomingo County High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Seminary High School North Forrest High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Shannon High School Tupelo High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Smithville High School Amory High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Southaven High School Lake Cormorant High Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Southeast Lauderdale High School Choctaw Central High School Varsity Women’s Basketball
11/10 4:00 pm St. Patrick Catholic High School Varsity Women’s Basketball
11/10 7:00 pm St. Patrick Catholic High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Strayhorn High School Ashland High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Sumrall High School To be determined Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Thrasher High School Jumpertown High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Vicksburg High School Madison Central High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Warren Central High School Ridgeland Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm West Harrison High School Moss Point High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm West Lowndes High School Kemper County High School Varsity Women’s Basketball
11/10 5:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL Walnut Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Wilkinson County High Natchez High School Varsity Women’s Basketball
11/10 6:00 pm Winona High School Choctaw County High School Varsity Women’s Basketball
11/10 3:30 pm Corinth High School New Albany High School Varsity Women’s Bowling
11/10 5:30 pm Magee High School Laurel High School 7th – 12th grade Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Gautier High School West Harrison High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Harrison Central High School d’Iberville High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 4:30 pm Lawrence County High School WEST LINCOLN SCHOOL Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 4:00 pm North Pike High School Bogue Chitto School Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 4:30 pm Northeast Jones Middle/High School South Jones High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 4:00 pm Richland High School Sumrall High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 7:00 pm St. Patrick Catholic High School Pascagoula High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/10 4:00 am Franklin County High School Brookhaven High School JV Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Pearl River Central Poplarville High School JV Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Desoto Central Middle School Horn Lake Middle School Middle School Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Tupelo Middle School BATESVILLE MIDDLE SCHOOL Middle School Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Bay High School West Harrison High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Byhalia High School South Panola High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Canton High School Morton High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Choctaw Central High School Philadelphia High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Cleveland Central High School Grenada High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm East Central High School Our Lady Academy Varsity Women’s Soccer
11/10 6:00 pm Franklin County High School Brookhaven High School Varsity Women’s Soccer
11/10 6:00 pm Franklin County High School Brookhaven High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Greene County Perry Central Middle School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Gulfport High School GULF BREEZE HIGH SCHOOL Varsity Women’s Soccer
11/10 7:00 pm Hancock Biloxi High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Horn Lake High Desoto Central High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Lake Cormorant High New Albany High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Lawrence County High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm McLaurin High School Wesson Attendance Center Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Mooreville High School Booneville High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm New Hope High School Caledonia High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm North Forrest High School Forrest County Agricultural High School Varsity Women’s Soccer
11/10 6:00 pm North Pike High School Bogue Chitto School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm North Pontotoc High School Pontotoc High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Northwest Rankin High School Neshoba Central High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Oak Grove High School Brandon High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Oxford High School Starkville High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Petal High School Hattiesburg High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Purvis High School Columbia High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Quitman High School Southeast Lauderdale High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Richland High School Sumrall High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Ripley High School Vardaman High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Saltillo High School Lewisburg High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:00 pm Southaven High School Olive Branch High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm St Martin High School George County High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm St. Patrick Catholic High School Pascagoula High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Tupelo Christian Preparatory School South Pontotoc High School Varsity Women’s Soccer
11/10 5:30 pm Vancleave High School Resurrection Catholic School Varsity Women’s Soccer
11/11 6:00 pm Biloxi High School Ocean Springs High School
11/11 5:00 pm George Washington Carver Middle Magnolia Middle School
11/11 4:30 pm Gulfport Central Middle School Hancock Middle School
11/11 5:30 pm Humphreys Jr High School Coleman Middle School
11/11 7:00 pm Ocean Springs Middle School George County Middle School
11/11 5:30 pm St. Martin Middle School Hancock Middle School
11/11 6:30 pm St. Martin Middle School Hancock Middle School
11/11 5:30 pm Gulfport Central Middle School Hancock Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/11 7:30 pm Gulfport Central Middle School Hancock Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/11 7:00 pm George Washington Carver Middle Magnolia Middle School 8th grade Men’s Basketball
11/11 6:30 pm d’Iberville High School St Martin High School Freshman Men’s Basketball
11/11 6:15:00 pm Gulfport High School Pascagoula High School Freshman Men’s Basketball
11/11 6:30 pm WEST BOLIVAR MIDDLE SCHOOL EAGLES MCEVANS SCHOOL JV Men’s Basketball
11/11 6:30 pm Humphreys Jr High School Coleman Middle School Middle School Boys Men’s Basketball
11/11 6:00 pm Biloxi High School St Martin High School JV Men’s Soccer
11/11 6:30 pm Gulfport Central Middle School Hancock Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/11 5:00 pm d’Iberville High School St Martin High School Freshman Women’s Basketball
11/11 5:00 pm Gulfport High School Pascagoula High School Freshman Women’s Basketball
11/11 4:00 pm George Washington Carver Middle Magnolia Middle School Junior High Women’s Basketball
11/11 6:00 pm George Washington Carver Middle Magnolia Middle School Junior High Women’s Basketball
11/11 12:00 am Hamilton Attendance Center Hatley High School Junior High Women’s Basketball
11/11 5:30 pm WEST BOLIVAR MIDDLE SCHOOL EAGLES MCEVANS SCHOOL JV Women’s Basketball
11/11 5:30 pm Ocean Springs Middle School George County Middle School Junior High Women’s Soccer
11/11 3:30 pm Coahoma County Jr/sr High School Cleveland Central High School Varsity Women’s Soccer
11/12 4:00 pm
11/12 5:30 pm
11/12 7:00 pm
11/12 8:30 pm
11/12 5:00 pm Alcorn Central Kossuth Middle School
11/12 5:30 pm Bay Waveland Middle School Bayou View Middle School
11/12 7:00 pm Bay Waveland Middle School Bayou View Middle School
11/12 5:00 pm CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Vardaman High School
11/12 5:30 pm CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Vardaman High School
11/12 6:00 pm CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Vardaman High School
11/12 7:00 pm CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Vardaman High School
11/12 5:00 pm Center Hill Middle Horn Lake Middle School
11/12 6:00 pm Center Hill Middle Hernando Middle School
11/12 6:00 pm Center Hill Middle Horn Lake Middle School
11/12 7:00 pm Center Hill Middle Horn Lake Middle School
11/12 8:00 pm Center Hill Middle Horn Lake Middle School
11/12 4:00 pm Cherokee High School Burnsville Elementary
11/12 5:00 pm Cherokee High School Burnsville Elementary
11/12 5:00 pm Corinth Middle School Biggersville Elementary School
11/12 6:00 pm Corinth Middle School Biggersville Elementary School
11/12 6:00 pm Earl Travillion Attendance center LEAKESVILLE Junior High School
11/12 5:00 pm East Marion High School Tylertown High School
11/12 6:00 pm East Marion High School Tylertown High School
11/12 5:30 pm G.W. Carver Elementary Jefferson Middle School
11/12 5:00 pm Guntown Middle School East Union Attendance Center
11/12 5:45:00 pm Guntown Middle School East Union Attendance Center
11/12 6:30 pm Guntown Middle School East Union Attendance Center
11/12 7:30 pm Guntown Middle School East Union Attendance Center
11/12 5:00 pm Hickory Flat Attendance Center Ripley Middle School
11/12 6:00 pm Hickory Flat Attendance Center Ripley Middle School
11/12 5:00 pm Itawamba Attendance Center Tremont Attendance Center
11/12 5:00 pm Lake Cormorant Middle Southaven Middle School
11/12 6:00 pm Lake Cormorant Middle Southaven Middle School
11/12 5:00 pm Lake Cormorant Middle
11/12 5:00 pm Laurel High School Hattiesburg High School
11/12 6:30 pm Marietta Elementary School Jumpertown High School
11/12 4:30 pm Middle School Of Poplarville Long Beach Middle School
11/12 5:00 pm New Albany High School Itawamba Agricultural High School
11/12 5:30 pm North Pike High School Wesson Attendance Center
11/12 4:30 pm North Pontotoc High School South Pontotoc High School
11/12 5:00 pm North Pontotoc High School South Pontotoc High School
11/12 4:30 pm North Woolmarket Middle School Magnolia Middle School
11/12 5:30 pm North Woolmarket Middle School Magnolia Middle School
11/12 6:30 pm North Woolmarket Middle School Magnolia Middle School
11/12 7:30 pm North Woolmarket Middle School Magnolia Middle School
11/12 4:30 pm Noxubee County High School Columbus Middle School
11/12 5:00 pm Noxubee County High School Columbus Middle School
11/12 6:00 pm Noxubee County High School Columbus Middle School
11/12 7:00 pm Noxubee County High School Columbus Middle School
11/12 4:30 pm Ocean Springs Middle School Gautier Middle School
11/12 5:30 pm Ocean Springs Middle School Gautier Middle School
11/12 6:30 pm Ocean Springs Middle School Gautier Middle School
11/12 8:00 pm Oxford Middle School New Albany Middle School
11/12 5:00 pm Pearl High School Richland High School
11/12 6:00 pm Pearl High School Natchez High School
11/12 6:30 pm Pearl High School Richland High School
11/12 7:00 pm Pearl High School Natchez High School
11/12 5:00 pm Pearl River Central Stone Middle School
11/12 5:30 pm Poplarville High School Long Beach Middle School
11/12 6:30 pm Poplarville High School Long Beach Middle School
11/12 5:00 pm Purvis High School Presbyterian Christian School
11/12 5:30 pm Quitman County Middle School Coahoma County Jr/sr High School
11/12 5:30 pm Quitman County Middle School Coahoma County Jr/sr High School
11/12 3:30 pm Richland High School Germantown High School
11/12 3:30 pm Richland High School Germantown High School
11/12 5:00 pm Rosa Scott School Warren Central High School
11/12 6:00 pm Rosa Scott School Warren Central High School
11/12 5:00 pm Saint Stanislaus George County High School
11/12 4:30 am South Jones High School Northeast Jones Middle/High School
11/12 4:00 pm South Panola High School Desoto Central High School
11/12 5:00 pm South Panola High School Desoto Central High School
11/12 6:00 pm South Pike Junior High Alexander Junior High
11/12 5:00 pm St Martin High School Gautier High School
11/12 7:00 pm St Martin High School Pascagoula High School
11/12 5:30 pm St. Patrick Catholic High School Long Beach High School
11/12 7:00 pm St. Patrick Catholic High School Long Beach High School
11/12 5:00 pm Taylorsville Attendance Center SEMINARY MIDDLE SCHOOL
11/12 6:00 pm Taylorsville Attendance Center SEMINARY ELEMENTARY SCHOOL
11/12 5:00 pm Tishomingo Elementary Iuka Middle School.
11/12 6:45:00 pm Tishomingo Elementary Iuka Middle School.
11/12 5:00 pm Warren Central Junior High School Madison Middle School
11/12 6:00 pm Warren Central Junior High School Madison Middle School
11/12 5:00 pm Wesson Attendance Center Loyd Star School
11/12 5:00 pm West Point High School
11/12 4:30 pm Yazoo County Middle School WILLIAMS-SULLIVAN ELEMENTARY
11/12 6:15:00 pm Wayne County High School Oak Grove High School Freshman Basketball – Boys
11/12 5:00 pm Wayne County High School Oak Grove High School Freshman Basketball – Girls
11/12 5:00 pm Carver Middle School Bolton Edwards Middle School 7th & 8th grade Boy’s Basketball
11/12 6:00 pm Terry High School Brandon High School Freshman Boy’s Basketball
11/12 5:00 pm Terry High School Brandon High School Freshman Girl’s Basketball
11/12 5:30 pm Terry High School Mccomb High School Varsity Girls Soccer
11/12 4:30 pm Buckatunna School Wayne Central School 7/8 Grade Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Buckatunna School Wayne Central School 7/8 Grade Men’s Basketball
11/12 5:00 pm WAYNESBORO RIVERVIEW ELE SCHOOL Clara School 7/8 Grade Men’s Basketball
11/12 5:30 pm St. Martin Middle School Biloxi Junior High School 7th Men’s Basketball
11/12 5:00 pm South Pike Junior High Alexander Junior High 7th -Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Desoto Central Middle School Hernando Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Diberville Middle School East Central Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Eupora High School Winona High School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 4:30 pm Germantown Middle School Vicksburg Junior High 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:45:00 pm Grenada Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 4:30 pm J.E.Johnson Elementary Mendenhall Junior High School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Kosciusko Junior High School Leake Central Junior High 7th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Lake Cormorant Middle Olive Branch Middle 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Mantachie High School Hills Chapel School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 4:00 pm Northwest Rankin Middle School Olde Towne Middle 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Oak Grove Middle School Petal Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Oxford Middle School New Albany Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 4:30 pm Pass Christian Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 7th grade Men’s Basketball
11/12 4:00 pm Pearl River Central Stone Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Vancleave Middle School St. Patrick Catholic High School 7th Grade Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Vardaman High School Houlka Attendance Center 7th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Alcorn Central Kossuth Middle School 7th Grade Boys Men’s Basketball
11/12 7:30 pm St. Martin Middle School Biloxi Junior High School 8th Men’s Basketball
11/12 6:15:00 pm Brandon Middle School Byram Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Desoto Central Middle School Hernando Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Diberville Middle School East Central Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Eupora High School Winona High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:30 pm G.W. Carver Elementary Jefferson Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Germantown Middle School Vicksburg Junior High 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Germantown Middle School Vicksburg Junior High 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Grenada Middle School 8th grade Men’s Basketball
11/12 6:30 pm J.E.Johnson Elementary Mendenhall Junior High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Kosciusko Junior High School Leake Central High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Lake Cormorant Middle Olive Branch Middle 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Magee Middle School North Forrest High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Mantachie High School Hills Chapel School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm North Pike Middle School Tylertown High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Northwest Rankin Middle School Olde Towne Middle 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Oak Grove Middle School Petal Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:45:00 pm Okolona Middle School Shannon Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:30 pm Pass Christian Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 8th grade Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Pearl River Central Stone Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Pope School Independence High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:00 pm South Pike Junior High Alexander Junior High 8th Grade Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Vancleave Middle School St. Patrick Catholic High School 8th Grade Men’s Basketball
11/12 6:30 pm Vardaman High School Houlka Attendance Center 8th Grade Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Alcorn Central Kossuth Middle School 8th Grade Boys Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Greenwood High School Cleveland Central High School Bulldogs Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Mccomb High School Rod Paige Middle School DENMAN JR HIGH Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Mccomb High School Rod Paige Middle School DENMAN JR HIGH Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Pass Christian High School Stone High School Freshman Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Picayune Memorial High School Moss Point High School Freshman Men’s Basketball
11/12 6:15:00 pm Ridgeland Ridgeland FRESHMAN Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Vicksburg High School Germantown High School Freshman Men’s Basketball
11/12 5:00 pm West Harrison High School Gautier High School Freshman Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Amite County High School JEFFERSON COUNTY JUNIOR HIGH SCHOOL JH Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Puckett Attendance Center Raleigh High School JH Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Puckett Attendance Center Raleigh High School JH Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Salem Attendance Center Topeka Tilton Attendance Center Jr High Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Okolona Middle School Shannon Middle School Jr High 7th Grade Men Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Amory Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Baxterville School Dixie Attendance Center Junior High Men’s Basketball
11/12 6:30 pm Coldwater High School Strayhorn High School Junior High Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Falkner High School Walnut Attendance Center Junior High Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Houston Middle School CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Junior High Men’s Basketball
11/12 12:00 am Houston Middle School CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Junior High Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Marietta Elementary School Jumpertown High School junior high Men’s Basketball
11/12 5:30 pm McAdams Junior High Choctaw County High School Junior High Men’s Basketball
11/12 1:00 pm McLain Attendance Center Sand Hill Elementary School Junior High Men’s Basketball
11/12 6:30 pm New Hebron Attendance Center Simpson Central School Junior High Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Ocean Springs Middle School Gautier Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Picayune Junior High School Bayou View Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Picayune Junior High School Bayou View Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Purvis Middle School Lumberton Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 5:15:00 pm Riverside High School Simmons High School Junior High Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Wesson Attendance Center Loyd Star School Junior High Men’s Basketball
11/12 5:45:00 pm Nettleton Junior High School Plantersville Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Nettleton Junior High School Plantersville Middle School Junior High Men’s Basketball
11/12 5:00 pm MIssissippi School for the Deaf Jackson Preparatory School junior high boys Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Canton High School Yazoo City High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Harrison Central High School Long Beach High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Kosciusko High School Neshoba Central High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Northwest Rankin High School Leake Central High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Noxubee County High School Starkville High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Vancleave High School Vancleave High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Biloxi High School Hancock JV Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Columbus High School Pontotoc High School JV Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Enterprise High School | Clarke JV Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Germantown High School Warren Central High School JV Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Laurel High School Northeast Jones Middle/High School JV Men’s Basketball
11/12 6:30 pm MCEVANS SCHOOL North Side Middle School JV Men’s Basketball
11/12 5:00 pm New Albany High School Itawamba Agricultural High School JV Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Tishomingo County High School Belmont School JV Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Men’s Basketball
11/12 6:45:00 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Choctaw Central Middle School LOUISVILLE ELEMENTARY SCHOOL Middle School Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Choctaw Central Middle School LOUISVILLE ELEMENTARY SCHOOL Middle School Men’s Basketball
11/12 5:30 pm George County Middle School William M Colmer Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 7:30 pm George County Middle School William M Colmer Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Lewisburg Middle School Southaven Middle School middle school Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Lewisburg Middle School Southaven Middle School middle school Men’s Basketball
11/12 5:00 pm New Hope Middle School Belle Shivers Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 7:00 pm New Hope Middle School Belle Shivers Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 6:00 pm North Panola Middle School Senatobia Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 8:00 pm North Panola Middle School Senatobia Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 5:00 pm Northeast Lauderdale Middle School Kemper County High School Middle School Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Northeast Lauderdale Middle School Kemper County High School Middle School Men’s Basketball
11/12 5:30 pm Tupelo Middle School Armstrong Middle School Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Tupelo Middle School Armstrong Middle School Men’s Basketball
11/12 5:30 pm William Winans Middle School Natchez Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 7:00 pm William Winans Middle School Natchez Middle School Middle School Men’s Basketball
11/12 6:30 pm Yazoo County Middle School WILLIAMS-SULLIVAN ELEMENTARY Middle School Men’s Basketball
11/12 6:30 pm Tishomingo Elementary Iuka Middle School. Middle School Boys Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Biloxi High School Hancock Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Brandon High School Petal High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Canton High School Yazoo City High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Clarksdale High School Shaw High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Clinton High School Humphreys County High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Columbus High School Pontotoc High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Enterprise High School | Clarke Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Ethel Attendance Center Winona High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Falkner High School Walnut Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Florence High School Brookhaven High School Varsity Men’s Basketball
11/12 5:15:00 pm George County High School Richton High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Germantown High School Warren Central High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Gulfport High School Meridian High School Varsity Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Harrison Central High School Long Beach High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Hattiesburg High School West Jones High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Hattiesburg High School West Jones High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Hazlehurst High School Columbia High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Kosciusko High School Neshoba Central High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Lake Cormorant High Horn Lake High Varsity Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Laurel High School Northeast Jones Middle/High School Varsity Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Leake County High School Southeast Lauderdale High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Leflore County High School O’bannon High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:15:00 pm Madison St. Joseph Catholic School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Mendenhall High School Bogue Chitto School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:00 pm MIssissippi School for the Deaf Jackson Preparatory School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Mooreville High School Amory High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Moss Point High School Davidson High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Mount Olive Attendance Center Mize Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm New Albany High School Itawamba Agricultural High School Varsity Men’s Basketball
11/12 12:00 am Newton High School Magee High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm North Pontotoc High School South Pontotoc High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Northwest Rankin High School Leake Central High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Noxubee County High School Starkville High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Pelahatchie Attendance Center West Lauderdale High School Varsity Men’s Basketball
11/12 8:45:00 pm Perry Central High School Greene County Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Pisgah High School Lake High School Varsity Men’s Basketball
11/12 8:00 pm Riverside High School Simmons High School Varsity Men’s Basketball
11/12 6:00 pm Saint Stanislaus Pearl River Central Varsity Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Saint Stanislaus Pearl River Central Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm South Panola High School Desoto Central High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:00 pm St Martin High School Gautier High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:40:00 pm Starkville High School West Point High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Tishomingo County High School Belmont School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:00 pm Union High School Newton County High School Varsity Men’s Basketball
11/12 6:15:00 pm Vancleave High School Vancleave High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm Water Valley High School Bruce High School Varsity Men’s Basketball
11/12 7:30 pm West Point High School Starkville High School Varsity Men’s Basketball
11/12 5:30 pm West Union Attendance Center Blue Mountain High School Varsity Men’s Basketball
11/12 8:30 pm West Union Attendance Center Potts Camp High School (9-12) Varsity Men’s Basketball
11/12 5:00 pm East Central Middle School Biloxi Junior High School Men’s Soccer
11/12 6:30 pm Gautier Middle School North Woolmarket Middle School 8th Grade Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Stone Middle School North Gulfport 7th/8th Grade Boy’s Middle School Soccer Men’s Soccer
11/12 4:00 pm Pearl Junior High Richland High School JH Men’s Soccer
11/12 7:00 pm West Wortham Middle St. Patrick Catholic High School Jr High Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Bayou View Middle School Picayune Junior High School Junior High Men’s Soccer
11/12 4:30 pm Clinton Junior High School Warren Central Junior High School Junior High Men’s Soccer
11/12 6:30 pm Diberville Middle School William M Colmer Middle School Junior High Men’s Soccer
11/12 6:30 pm North Woolmarket Middle School Gautier Middle School Junior High Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Saint Stanislaus Long Beach Middle School Junior High Men’s Soccer
11/12 4:30 pm North Pike High School Wesson Attendance Center Junior Varsity Men’s Soccer
11/12 5:00 pm St. Andrew’s Episcopal School Junior Varsity Men’s Soccer
11/12 4:30 pm Sumrall High School Resurrection Catholic School Junior Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm West Harrison High School Vancleave High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/12 6:00 pm Lewisburg Middle School Olive Branch Middle middle school Men’s Soccer
11/12 6:00 pm Southaven Middle School Lake Cormorant Middle Middle school Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Amory High School New Hope High School Varsity Men’s Soccer
11/12 6:30 pm Bogue Chitto School Forest High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Booneville High School Tishomingo County High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:15:00 pm Brandon High School Germantown High School Varsity Men’s Soccer
11/12 5:00 pm Brookhaven High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Men’s Soccer
11/12 5:00 pm Brookhaven High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Men’s Soccer
11/12 7:30 pm Brookhaven High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Men’s Soccer
11/12 6:45:00 pm Canton High School Raymond High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Columbus High School Kosciusko High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Corinth High School Itawamba Agricultural High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm d’Iberville High School Harrison Central High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Desoto Central High School Center Hill High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Florence High School Clarkdale High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Greenville High School Riverside High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Gulfport High School Biloxi High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Hancock Poplarville High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Kemper County High School Louisville High School Varsity Men’s Soccer
11/12 5:00 pm Lake Cormorant High Byhalia High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Lake Cormorant High Byhalia High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Laurel High School Pearl River Central Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Lawrence County High School Forrest County Agricultural High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Madison Central High School Northwest Rankin High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Meridian High School Quitman High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Meridian High School Quitman High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Mississippi School for Mathematics and Science Nettleton High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Newton County High School Neshoba Central High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 am North Forrest High School Columbia High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm North Pike High School Wesson Attendance Center Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm North Pontotoc High School Shannon High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Oak Grove High School West Lauderdale High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Olive Branch High School Horn Lake High Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Picayune Memorial High School Purvis High School Varsity Men’s Soccer
11/12 8:00 pm Pontotoc High School New Albany High School Varsity Men’s Soccer
11/12 6:30 pm Purvis High School Presbyterian Christian School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Ridgeland Madison St. Joseph Catholic School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm South Jones High School Northeast Jones Middle/High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Southeast Lauderdale High School Choctaw Central High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:15:00 pm Starkville High School Clinton High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Strayhorn High School South Panola High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Sumrall High School Resurrection Catholic School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Terry High School Mccomb High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Tupelo High School Mooreville High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Vicksburg High School Pelahatchie Attendance Center Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Warren Central High School Crystal Springs High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm West Jones High School Hattiesburg High School Varsity Men’s Soccer
11/12 7:00 pm Lafayette County School District Grenada High School Varsity Boys Soccer
11/12 5:00 pm Lafayette County School District Grenada High School Varsity Girls Soccer
11/12 7:00 pm Wayne County High School Perry Central High School Varsity Soccer – Boys
11/12 5:30 am Wayne County High School Perry Central High School Varsity Soccer – Girls
11/12 5:00 pm Nettleton Junior High School Plantersville Middle School Women’s Basketball
11/12 6:30 pm Nettleton Junior High School Plantersville Middle School Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Buckatunna School Wayne Central School 7/8 Grade Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Buckatunna School Wayne Central School 7/8 Grade Women’s Basketball
11/12 4:00 pm WAYNESBORO RIVERVIEW ELE SCHOOL Clara School 7/8 Grade Women’s Basketball
11/12 4:30 pm St. Martin Middle School Biloxi Junior High School 7th Women’s Basketball
11/12 4:30 pm Diberville Middle School East Central Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Germantown Middle School Vicksburg Junior High 7th Grade Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Germantown Middle School Vicksburg Junior High 7th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Grenada Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Kosciusko Junior High School Leake Central Junior High 7th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Lake Cormorant Middle Olive Branch Middle 7th Grade Women’s Basketball
11/12 4:30 pm Oak Grove Middle School Petal Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Oxford Middle School New Albany Middle School 7th Grade Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Vancleave Middle School St. Patrick Catholic High School 7th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Vardaman High School Houlka Attendance Center 7th Grade Women’s Basketball
11/12 6:30 pm St. Martin Middle School Biloxi Junior High School 8th Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Brandon Middle School Byram Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:30 pm Diberville Middle School East Central Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Germantown Middle School Vicksburg Junior High 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:45:00 pm Grenada Middle School 8th grade Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Kosciusko Junior High School Leake Central Junior High 8th Grade Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Lake Cormorant Middle Olive Branch Middle 8th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Magee Middle School North Forrest High School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:15:00 pm Mantachie High School Hills Chapel School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm North Pike Middle School Tylertown High School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Northwest Rankin Middle School Olde Towne Middle 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:30 pm Oak Grove Middle School Petal Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Oxford Middle School New Albany Middle School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 5:30 pm Pass Christian Middle School North Gulfport 7th/8th Grade 8th Grade Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Pope School Independence High School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Vancleave Middle School St. Patrick Catholic High School 8th Grade Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Vardaman High School Houlka Attendance Center 8th Grade Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Alcorn Central Kossuth Middle School 8th Grade Girls Women’s Basketball
11/12 5:30 pm Vicksburg High School Germantown High School 9th Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Mccomb High School Rod Paige Middle School DENMAN JR HIGH Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Ridgeland Ridgeland FRESHMAN Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Myrtle Attendance Center Smithville High School JH Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Puckett Attendance Center Raleigh High School JH Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Puckett Attendance Center Raleigh High School JH Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Puckett Attendance Center Raleigh High School JH Women’s Basketball
11/12 5:45:00 pm Okolona Middle School Shannon Middle School Jr High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Salem Attendance Center Topeka Tilton Attendance Center Jr High Women’s Basketball
11/12 5:30 pm Amory Middle School TBD Junior High Women’s Basketball
11/12 6:15:00 pm Amory Middle School TBD Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Baxterville School Dixie Attendance Center Junior High Women’s Basketball
11/12 5:30 pm Coldwater High School Strayhorn High School Junior High Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Eupora High School Winona High School Junior High Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Falkner High School Walnut Attendance Center Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Houston Middle School CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Houston Middle School CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Junior High Women’s Basketball
11/12 5:30 pm J.E.Johnson Elementary Mendenhall Junior High School Junior High Women’s Basketball
11/12 5:30 pm Marietta Elementary School Jumpertown High School junior high Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Marietta Elementary School Jumpertown High School junior high Women’s Basketball
11/12 4:30 pm McAdams Junior High Choctaw County High School Junior High Women’s Basketball
11/12 12:00 pm McLain Attendance Center Sand Hill Elementary School Junior High Women’s Basketball
11/12 4:00 pm MIssissippi School for the Deaf Jackson Preparatory School Junior High Women’s Basketball
11/12 5:30 pm New Hebron Attendance Center Simpson Central School Junior High Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Our Lady Academy Bay Waveland Middle School Junior High Women’s Basketball
11/12 4:30 pm Picayune Junior High School Bayou View Middle School Junior High Women’s Basketball
11/12 6:30 pm Picayune Junior High School Bayou View Middle School Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Purvis Middle School Lumberton Middle School Junior High Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Riverside High School Simmons High School Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Sacred Heart Catholic School Perry Central Middle School Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Union High School Newton County High School Junior High Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Hattiesburg High School West Jones High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Kosciusko High School Neshoba Central High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Mooreville High School Amory High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Our Lady Academy Pearl River Central Junior Varsity Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Biloxi High School Hancock JV Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Columbus High School Pontotoc High School JV Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Earl Travillion Attendance center LEAKESVILLE Junior High School JV Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Enterprise High School | Clarke JV Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Florence High School Brookhaven High School JV Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Germantown High School Warren Central High School JV Women’s Basketball
11/12 5:30 pm MCEVANS SCHOOL North Side Middle School JV Women’s Basketball
11/12 4:00 pm New Albany High School Itawamba Agricultural High School JV Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Tishomingo County High School Belmont School JV Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Greenwood High School Cleveland Central High School Lady Bulldogs Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Choctaw Central Middle School LOUISVILLE ELEMENTARY SCHOOL Middle School Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Choctaw Central Middle School LOUISVILLE ELEMENTARY SCHOOL Middle School Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Desoto Central Middle School Hernando Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Desoto Central Middle School Hernando Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 4:30 pm George County Middle School William M Colmer Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 6:30 pm George County Middle School William M Colmer Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Laurel Middle School Laurel Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Lewisburg Middle School Southaven Middle School middle school Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Lewisburg Middle School Southaven Middle School middle school Women’s Basketball
11/12 6:00 pm New Hope Middle School Belle Shivers Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 5:00 pm North Panola Middle School Senatobia Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 7:00 pm North Panola Middle School Senatobia Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 5:00 pm Tupelo Middle School Armstrong Middle School Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Tupelo Middle School Armstrong Middle School Women’s Basketball
11/12 6:00 pm William Winans Middle School Natchez Middle School Middle School Women’s Basketball
11/12 5:30 pm Yazoo County Middle School WILLIAMS-SULLIVAN ELEMENTARY Middle School Women’s Basketball
11/12 4:00 pm Tishomingo Elementary Iuka Middle School. Middle School Girls Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Biloxi High School Hancock Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Brandon High School Petal High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Canton High School Yazoo City High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Clarksdale High School Shaw High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Clinton High School Humphreys County High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Columbus High School Pontotoc High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Enterprise High School | Clarke Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Ethel Attendance Center Winona High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Falkner High School Walnut Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Florence High School Brookhaven High School Varsity Women’s Basketball
11/12 3:30 pm George County High School Richton High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Germantown High School Warren Central High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Gulfport High School Meridian High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Hattiesburg High School West Jones High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Hazlehurst High School Columbia High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Kosciusko High School Neshoba Central High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Lake Cormorant High Horn Lake High Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Lake Cormorant High Horn Lake High Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Laurel High School Northeast Jones Middle/High School Varsity Women’s Basketball
11/12 7:30 pm Leake County High School Southeast Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Leflore County High School O’bannon High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Madison St. Joseph Catholic School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm McAdams High School Choctaw County High School Varsity Women’s Basketball
11/12 7:30 pm McAdams High School Choctaw County High School Varsity Women’s Basketball
11/12 4:00 pm MCEVANS SCHOOL Clarksdale High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Mendenhall High School Bogue Chitto School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm MIssissippi School for the Deaf Jackson Preparatory School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Mooreville High School Amory High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Moss Point High School Davidson High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Mount Olive Attendance Center Mize Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Myrtle Attendance Center Smithville High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm New Albany High School Itawamba Agricultural High School Varsity Women’s Basketball
11/12 12:00 am Newton High School Magee High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm North Pontotoc High School South Pontotoc High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Northwest Rankin High School Leake Central High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Noxubee County High School Starkville High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Our Lady Academy Pearl River Central Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Pelahatchie Attendance Center West Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
11/12 7:00 pm Perry Central High School Greene County Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Pisgah High School Lake High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:45:00 pm Riverside High School Simmons High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm South Panola High School Desoto Central High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm St Martin High School Gautier High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Starkville High School West Point High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Tishomingo County High School Belmont School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Tupelo Christian Preparatory School New Site High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Union High School Newton County High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm Water Valley High School Bruce High School Varsity Women’s Basketball
11/12 6:00 pm West Point High School Starkville High School Varsity Women’s Basketball
11/12 4:00 pm West Union Attendance Center Blue Mountain High School Varsity Women’s Basketball
11/12 7:00 pm West Union Attendance Center Potts Camp High School (9-12) Varsity Women’s Basketball
11/12 5:00 pm East Central Middle School Biloxi Junior High School Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Gautier Middle School North Woolmarket Middle School 8th Grade Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Stone Middle School North Gulfport 7th/8th Grade Girl’s Middle School Soccer Women’s Soccer
11/12 5:30 pm West Wortham Middle St. Patrick Catholic High School Jr High Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Diberville Middle School William M Colmer Middle School Junior High Women’s Soccer
11/12 5:30 pm North Woolmarket Middle School Gautier Middle School Junior High Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Our Lady Academy Long Beach Middle School Junior High Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Bayou View Middle School Picayune Junior High School Junior High-Blue Women’s Soccer
11/12 6:00 pm Clinton High School Warren Central High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/12 4:30 pm Newton County High School Neshoba Central High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/12 7:00 pm Ocean Springs High School Pass Christian High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm West Harrison High School Vancleave High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/12 4:00 pm Brookhaven High School WEST LINCOLN SCHOOL JV Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Pontotoc High School New Albany High School JV Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Lewisburg Middle School Olive Branch Middle middle school Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Amory High School New Hope High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Bogue Chitto School Forest High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Booneville High School Tishomingo County High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Brandon High School Germantown High School Varsity Women’s Soccer
11/12 6:00 pm Brookhaven High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Canton High School Raymond High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Center Hill Middle Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Columbus High School Kosciusko High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Corinth High School Itawamba Agricultural High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm d’Iberville High School Harrison Central High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Desoto Central High School Center Hill High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Florence High School Clarkdale High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Greenville High School Riverside High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Gulfport High School Biloxi High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Hancock Poplarville High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Kemper County High School Louisville High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Laurel High School Pearl River Central Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Lawrence County High School Forrest County Agricultural High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Long Beach High School St. Patrick Catholic High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Madison Central High School Northwest Rankin High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Meridian High School Quitman High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Meridian High School Quitman High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Mississippi School for Mathematics and Science Nettleton High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Newton County High School Neshoba Central High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm North Forrest High School Columbia High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 am North Pike High School Wesson Attendance Center Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm North Pontotoc High School Shannon High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Oak Grove High School West Lauderdale High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Ocean Springs High School Pass Christian High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Olive Branch High School Horn Lake High Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Petal High School West Jones High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Picayune Memorial High School Purvis High School Varsity Women’s Soccer
11/12 6:00 pm Pontotoc High School New Albany High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Ridgeland Madison St. Joseph Catholic School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm South Jones High School Northeast Jones Middle/High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Southeast Lauderdale High School Choctaw Central High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm St Martin High School Pascagoula High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Starkville High School Clinton High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Stone High School Sacred Heart Catholic School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Strayhorn High School South Panola High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Sumrall High School Resurrection Catholic School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Tupelo High School Mooreville High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:00 pm Vicksburg High School Pelahatchie Attendance Center Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm Warren Central High School Crystal Springs High School Varsity Women’s Soccer
11/12 5:30 pm West Jones High School Hattiesburg High School Varsity Women’s Soccer
11/13 12:00 pm Alcorn Central Tishomingo County High School
11/13 4:00 pm Alcorn Central Tishomingo County High School
11/13 5:00 pm Alcorn Central Tishomingo County High School
11/13 5:00 pm Alcorn Central Tishomingo County High School
11/13 5:30 pm Bay High School Hancock
11/13 7:30 pm East Central High School Moss Point High School
11/13 5:00 pm East Webster High School Vardaman High School
11/13 6:45:00 pm EMMANUEL CHRISTIAN SCHOOL Amory High School
11/13 7:15:00 pm Franklin County High School Terry High School
11/13 7:30 pm Hamilton Attendance Center Caledonia High School
11/13 5:30 pm Hancock Bay High School
11/13 4:00 pm Hernando High School Independence High School
11/13 5:00 pm Hernando High School Independence High School
11/13 5:00 pm Houlka Attendance Center Hickory Flat Attendance Center
11/13 7:00 pm Laurel High School East Central High School
11/13 5:00 pm Ocean Springs High School Pass Christian High School
11/13 4:00 pm Pearl High School St. Andrew’s Episcopal School
11/13 5:30 pm Pearl High School St. Andrew’s Episcopal School
11/13 4:00 pm Raymond High School Terry High School
11/13 5:00 pm Raymond High School Terry High School
11/13 6:00 pm Raymond High School Terry High School
11/13 7:30 pm Raymond High School Terry High School
11/13 5:00 pm Southaven High School Lewisburg High School
11/13 5:00 pm Southaven High School Olive Branch High School
11/13 4:00 pm Strayhorn High School
11/13 5:00 pm Strayhorn High School
11/13 6:00 pm Thrasher High School Chalybeate School
11/13 7:00 pm Amory High School Choctaw County High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Baldwyn High School French Camp Academy Varsity Football
11/13 7:00 pm Biggersville High School West Lowndes High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Clarksdale High School Itawamba Agricultural High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Clinton High School Horn Lake High Varsity Football
11/13 7:00 pm Coffeeville High School Stringer Attendance Center Varsity Football
11/13 7:00 pm Columbia High School Hazlehurst High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Corinth High School West Lauderdale High School Varsity Football
11/13 7:00 pm d’Iberville High School Petal High School Varsity Football
11/13 7:00 pm East Webster High School Walnut Attendance Center Varsity Football
11/13 7:00 pm Forest High School Raleigh High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Grenada High School Vicksburg High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Harrison Central High School Pearl High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Holmes County Central High School West Point High School Varsity Football
11/13 7:00 pm J.Z. George High School East Union Attendance Center Varsity Football
11/13 7:00 pm Kemper County High School West Marion High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Lake Cormorant High Ridgeland Varsity Football
11/13 7:00 pm Louisville High School New Albany High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Lumberton High School McAdams High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Magee High School Morton High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Mantachie High School Calhoun City High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Mendenhall High School Mccomb High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Nanih Waiya Myrtle Attendance Center Varsity Football
11/13 7:00 pm Neshoba Central High School Lafayette High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Nettleton High School North Panola High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Newton High School Enterprise High School | Clarke Varsity Football
11/13 7:00 pm North Pike High School Newton County High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Northside High School Eupora High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Northwest Rankin High School Ocean Springs High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Noxubee County High School Booneville High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Oak Grove High School Biloxi High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Oxford High School Madison Central High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Pascagoula High School Brookhaven High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Philadelphia High School Taylorsville Attendance Center Varsity Football
11/13 7:00 pm Picayune Memorial High School West Jones High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Poplarville High School South Pike Senior High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Ripley High School Pontotoc High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Scott Central Attendance Center Bogue Chitto School Varsity Football
11/13 7:00 pm Sebastopol Attendance Center Ethel Attendance Center Varsity Football
11/13 7:00 pm Simmons High School Resurrection Catholic School Varsity Football
11/13 7:00 pm South Jones High School Hattiesburg High School Varsity Football
11/13 7:00 pm South Panola High School Hernando High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Sumrall High School Lawrence County High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Tupelo Christian Preparatory School Ashland High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Tupelo High School Warren Central High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Wesson Attendance Center Union High School Varsity Football
11/13 7:00 pm Winona High School Senatobia Jr./Sr. High School Varsity Football
11/13 5:00 pm Salem Attendance Center Dexter Attendance Center Jr High Men’s Basketball
11/13 5:00 pm Booneville High School Okolona High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/13 5:00 pm St. Andrew’s Episcopal School Loyd Star School Junior Varsity Men’s Basketball
11/13 5:00 pm Stone High School West Harrison High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/13 5:00 pm Tremont Attendance Center Belmont School Junior Varsity Men’s Basketball
11/13 5:00 pm Byhalia High School JV Men’s Basketball
11/13 6:00 pm Holly Springs High School Lewisburg High School JV Men’s Basketball
11/13 5:00 pm Long Beach High School Pascagoula High School JV Men’s Basketball
11/13 5:00 pm McLaurin High School Richland High School JV Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Alcorn Central Tishomingo County High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Amite County High School Wilkinson County High Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Booneville High School Okolona High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Bruce High School South Pontotoc High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Byhalia High School H W Byers High Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Coahoma County Jr/sr High School West Tallahatchie High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Crystal Springs High School Port Gibson High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm East Webster High School Vardaman High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Hamilton Attendance Center Caledonia High School Varsity Men’s Basketball
11/13 12:30 pm HARVEST CHRISTIAN SCHOOL Amory High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Hernando High School Independence High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:15:00 pm Holly Springs High School Lewisburg High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Houlka Attendance Center Hickory Flat Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm J.Z. George High School Coffeeville High School Varsity Men’s Basketball
11/13 8:30 pm Jumpertown High School Mantachie High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Lewisburg High School Coldwater Attendance Center Varsity Men’s Basketball
11/13 7:15:00 pm Long Beach High School Pascagoula High School Varsity Men’s Basketball
11/13 6:00 pm Madison S. Palmer High School Coahoma Early CollegeHigh School Varsity Men’s Basketball
11/13 6:00 pm MCEVANS SCHOOL Ruleville Central (Thomas E. Edwards, Sr.) High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm McLaurin High School Richland High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Nettleton High School Hatley High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm New Site High School Mooreville High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:00 pm North Pike High School Franklin County High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm North Pontotoc High School Falkner High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Ocean Springs High School Pass Christian High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:00 pm Pine Grove High School Kossuth High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 am Poplarville High School d’Iberville High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Puckett Attendance Center The Piney Woods School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Ripley High School Senatobia Jr./Sr. High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Shannon High School Aberdeen High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Southaven High School Olive Branch High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm St. Andrew’s Episcopal School Loyd Star School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Stone High School West Harrison High School Varsity Men’s Basketball
11/13 5:30 pm Strayhorn High School Varsity Men’s Basketball
11/13 7:30 pm Tremont Attendance Center Belmont School Varsity Men’s Basketball
11/13 5:30 pm West Union Attendance Center Blue Mountain High School Varsity Men’s Basketball
11/13 8:30 pm West Union Attendance Center Potts Camp High School (9-12) Varsity Men’s Basketball
11/13 5:30 pm West Harrison High School Long Beach High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/13 6:45:00 pm Oak Grove Middle School Sumrall Middle School middle school Men’s Soccer
11/13 7:00 pm Bay High School Hancock Varsity Men’s Soccer
11/13 7:45:00 am Franklin County High School Terry High School Varsity Men’s Soccer
11/13 7:00 pm Gautier High School Greene County Varsity Men’s Soccer
11/13 7:15:00 pm Kosciusko High School Caledonia High School Varsity Men’s Soccer
11/13 7:00 pm Nettleton High School Mooreville High School Varsity Men’s Soccer
11/13 7:00 pm North Pontotoc High School South Pontotoc High School Varsity Men’s Soccer
11/13 7:00 pm Oxford High School Desoto Central High School Varsity Men’s Soccer
11/13 7:00 pm Southaven High School Lewisburg High School Varsity Men’s Soccer
11/13 7:00 pm West Harrison High School Long Beach High School Varsity Men’s Soccer
11/13 5:30 pm Oak Grove Middle School Sumrall Middle School Softball
11/13 4:00 pm Salem Attendance Center Dexter Attendance Center Jr High Women’s Basketball
11/13 5:00 pm Thrasher High School Chalybeate School Junior High Women’s Basketball
11/13 5:00 pm Gautier High School Our Lady Academy Junior Varsity Women’s Basketball
11/13 5:00 pm New Site High School Mooreville High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/13 5:00 pm North Pike High School Franklin County High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/13 4:00 pm Ocean Springs High School Pass Christian High School Junior Varsity Women’s Basketball
11/13 4:00 pm St. Andrew’s Episcopal School Loyd Star School Junior Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Alcorn Central Tishomingo County High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Amite County High School Wilkinson County High Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Booneville High School Okolona High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Bruce High School South Pontotoc High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Byhalia High School H W Byers High Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Coahoma County Jr/sr High School West Tallahatchie High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Crystal Springs High School Port Gibson High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm East Central High School Moss Point High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm East Webster High School Vardaman High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Gautier High School Our Lady Academy Varsity Women’s Basketball
11/13 5:00 pm Hamilton Attendance Center Caledonia High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Hamilton Attendance Center Caledonia High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Hernando High School Independence High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Houlka Attendance Center Hickory Flat Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm J.Z. George High School Coffeeville High School Varsity Women’s Basketball
11/13 7:00 pm Jumpertown High School Mantachie High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Lewisburg High School Coldwater Attendance Center Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Long Beach High School Pascagoula High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm MCEVANS SCHOOL Ruleville Central (Thomas E. Edwards, Sr.) High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm McLaurin High School Richland High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm New Site High School Mooreville High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm North Pike High School Franklin County High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm North Pontotoc High School Falkner High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Ocean Springs High School Pass Christian High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Pine Grove High School Kossuth High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Poplarville High School d’Iberville High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Puckett Attendance Center The Piney Woods School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 am Ripley High School Senatobia Jr./Sr. High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Shannon High School Aberdeen High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Southaven High School Olive Branch High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm St. Andrew’s Episcopal School Loyd Star School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Stone High School West Harrison High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Strayhorn High School Varsity Women’s Basketball
11/13 6:00 pm Tremont Attendance Center Belmont School Varsity Women’s Basketball
11/13 4:00 pm West Union Attendance Center Potts Camp High School (9-12) Varsity Women’s Basketball
11/13 7:00 pm West Union Attendance Center Blue Mountain High School Varsity Women’s Basketball
11/13 5:30 am Franklin County High School Terry High School Varsity Women’s Soccer
11/13 5:30 pm Gautier High School Greene County Varsity Women’s Soccer
11/13 7:00 pm Hancock Bay High School Varsity Women’s Soccer
11/13 5:30 pm Kosciusko High School Caledonia High School Varsity Women’s Soccer
11/13 12:00 am Nettleton High School Mooreville High School Varsity Women’s Soccer
11/13 5:00 pm North Pontotoc High School South Pontotoc High School Varsity Women’s Soccer
11/13 5:00 pm Oxford High School Olive Branch High School Varsity Women’s Soccer
11/13 5:30 pm Picayune Memorial High School Our Lady Academy Varsity Women’s Soccer
11/14 5:00 pm Brookhaven High School Mccomb High School
11/14 11:00 am Caledonia High School
11/14 11:45:00 am East Webster High School Nanih Waiya
11/14 12:15:00 pm East Webster High School Nanih Waiya
11/14 1:00 pm East Webster High School Vardaman High School
11/14 1:30 pm East Webster High School Vardaman High School
11/14 2:00 pm Leland High School MCEVANS SCHOOL
11/14 11:15:00 am Lewisburg High School Richland High School
11/14 11:00 am Mccomb High School Brookhaven High School
11/14 5:00 pm Noxubee County High School Kemper County High School
11/14 7:30 pm Noxubee County High School Kemper County High School
11/14 12:00 am Petal High School Northeast Jones Middle/High School
11/14 12:00 am Petal High School Northeast Jones Middle/High School
11/14 12:00 am Presbyterian Christian School Northeast Jones Middle/High School
11/14 12:00 am Presbyterian Christian School Northeast Jones Middle/High School
11/14 12:00 pm West Lauderdale High School Sumrall High School
11/14 1:00 pm West Lauderdale High School Sumrall High School
11/14 11:00 am WEST LINCOLN SCHOOL Vicksburg High School
11/14 12:30 pm WEST LINCOLN SCHOOL Vicksburg High School
11/14 9:30 am Partnership Middle School Magnolia Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/14 11:00 am Vancleave Middle School St. Martin Middle School 7th Grade Men’s Basketball
11/14 9:45:00 am Vardaman High School Nanih Waiya 7th Grade Men’s Basketball
11/14 11:00 am Vardaman High School East Webster High School 7th Grade Men’s Basketball
11/14 10:00 am Armstrong Partnership Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/14 12:00 pm Vancleave Middle School St. Martin Middle School 8th Grade Men’s Basketball
11/14 2:15:00 pm Petal High School Pass Christian High School 9th Grade Men’s Basketball
11/14 1:00 pm Vancleave High School St Martin High School Freshman Men’s Basketball
11/14 5:00 pm Noxubee County High School Kemper County High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/14 2:15:00 pm Vancleave High School St Martin High School Junior Varsity Men’s Basketball
11/14 5:00 pm Greenville High School O’bannon High School JV Men’s Basketball
11/14 4:00 pm Northside High School West Bolivar High School JV Men’s Basketball
11/14 2:30 pm Amanda Elzy High School Greenwood High School Varsity Men’s Basketball
11/14 4:30 pm Amory High School Saltillo High School Varsity Men’s Basketball
11/14 3:30 pm Biloxi High School St. Luke’s Episcopal School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:30 pm Brookhaven High School McComb High School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:30 pm Brookhaven High School Mccomb High School Varsity Men’s Basketball
11/14 2:00 pm Columbus High School Ridgeland Varsity Men’s Basketball
11/14 5:30 pm Enterprise High School | Clarke Southeast Lauderdale High School Varsity Men’s Basketball
11/14 12:00 am George County High School Varsity Men’s Basketball
11/14 2:30 pm Germantown High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Men’s Basketball
11/14 4:00 pm Greene County George County High School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:30 pm Greenville High School O’bannon High School Varsity Men’s Basketball
11/14 4:40:00 pm Grenada High School McAdams High School Varsity Men’s Basketball
11/14 3:30 pm Holmes County Central High School Starkville High School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:20:00 pm Kosciusko High School West Lowndes High School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:30 pm Madison S. Palmer High School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:30 pm Madison S. Palmer High School North Panola High School Varsity Men’s Basketball
11/14 11:20:00 am Madison St. Joseph Catholic School Newton High School Varsity Men’s Basketball
11/14 6:30 pm Northside High School West Bolivar High School Varsity Men’s Basketball
11/14 7:30 pm Noxubee County High School Kemper County High School Varsity Men’s Basketball
11/14 8:00 pm Perry Central High School Richton High School Varsity Men’s Basketball
11/14 4:00 pm Petal High School Pass Christian High School Varsity Men’s Basketball
11/14 3:30 pm Vancleave High School St Martin High School Varsity Men’s Basketball
11/14 4:30 pm Velma Jackson High School Canton High School Varsity Men’s Basketball
11/14 3:30 pm West Lauderdale High School Sumrall High School Varsity Men’s Basketball
11/14 12:30 pm Magee High School Forest High School 7th – 12th grade Men’s Soccer
11/14 10:45:00 am Grenada High School South Panola High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/14 1:15:00 pm Grenada High School South Panola High School Junior Varsity Men’s Soccer
11/14 12:00 am Saint Stanislaus Poplarville High School JV Men’s Soccer
11/14 3:00 pm Lewisburg Middle School Oxford Middle School middle school Men’s Soccer
11/14 12:00 pm Amory High School Lafayette County Schools Varsity Men’s Soccer
11/14 12:30 pm Florence High School Madison St. Joseph Catholic School Varsity Men’s Soccer
11/14 12:00 pm Hattiesburg High School Harrison Central High School Varsity Men’s Soccer
11/14 2:30 pm Mccomb High School Brookhaven High School Varsity Men’s Soccer
11/14 12:30 pm Mississippi School for Mathematics and Science Winona High School Varsity Men’s Soccer
11/14 1:00 pm Northwest Rankin High School Biloxi High School Varsity Men’s Soccer
11/14 1:00 pm Olive Branch High School Corinth High School Varsity Men’s Soccer
11/14 12:00 am Saint Stanislaus Poplarville High School Varsity Men’s Soccer
11/14 12:00 pm Saltillo High School New Albany High School Varsity Men’s Soccer
11/14 1:00 pm South Panola High School Cleveland Central High School Varsity Men’s Soccer
11/14 9:00 am Alexandria High School Ranburne High School JV Men’s Wrestling
11/14 9:00 am Vardaman High School Nanih Waiya 7th Grade Women’s Basketball
11/14 10:15:00 am Vardaman High School East Webster High School 7th Grade Women’s Basketball
11/14 5:30 pm Vicksburg High School Vicksburg High School 9th Women’s Basketball
11/14 2:00 pm Velma Jackson High School Canton High School JV Women’s Basketball
11/14 1:00 pm Amanda Elzy High School Greenwood High School Varsity Women’s Basketball
11/14 3:00 pm Amory High School Saltillo High School Varsity Women’s Basketball
11/14 2:00 pm Biloxi High School St. Luke’s Episcopal School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Brookhaven High School Mccomb High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Brookhaven High School McComb High School Varsity Women’s Basketball
11/14 12:40:00 pm Columbus High School Ridgeland Varsity Women’s Basketball
11/14 4:00 pm Enterprise High School | Clarke Southeast Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
11/14 12:00 am George County High School Varsity Women’s Basketball
11/14 1:00 pm Germantown High School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Women’s Basketball
11/14 2:00 pm Greene County George County High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Greenville High School O’bannon High School Varsity Women’s Basketball
11/14 3:20:00 pm Grenada High School McAdams High School Varsity Women’s Basketball
11/14 3:00 pm Holmes County Central High School Starkville High School Varsity Women’s Basketball
11/14 12:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
11/14 1:30 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
11/14 3:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
11/14 4:30 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Independence High School Oxford High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Kosciusko High School West Lowndes High School Varsity Women’s Basketball
11/14 2:00 pm Leland High School MCEVANS SCHOOL Varsity Women’s Basketball
11/14 10:00 am Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 11:30 am Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 1:00 pm Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 2:30 pm Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 4:00 pm Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 5:30 pm Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 7:00 pm Lewisburg High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Madison S. Palmer High School North Panola High School Varsity Women’s Basketball
11/14 10:00 am Madison St. Joseph Catholic School Newton High School Varsity Women’s Basketball
11/14 5:00 pm Northside High School West Bolivar High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Noxubee County High School Kemper County High School Varsity Women’s Basketball
11/14 6:00 pm Perry Central High School Richton High School Varsity Women’s Basketball
11/14 3:00 pm Velma Jackson High School Canton High School Varsity Women’s Basketball
11/14 2:00 pm West Lauderdale High School Sumrall High School Varsity Women’s Basketball
11/14 11:00 am Magee High School Forest High School 7th – 12th grade Women’s Soccer
11/14 11:00 pm St. Patrick Catholic High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/14 11:00 am West Harrison High School Long Beach High School Junior Varsity Women’s Soccer
11/14 9:30 am Grenada High School South Panola High School JV Women’s Soccer
11/14 12:00 pm Grenada High School South Panola High School JV Women’s Soccer
11/14 2:00 pm Lewisburg Middle School Oxford Middle School middle school Women’s Soccer
11/14 10:00 am Amory High School Lafayette County Schools Varsity Women’s Soccer
11/14 5:00 pm Center Hill High School Richland High School Varsity Women’s Soccer
11/14 11:00 am Florence High School Madison St. Joseph Catholic School Varsity Women’s Soccer
11/14 10:00 am Hattiesburg High School Harrison Central High School Varsity Women’s Soccer
11/14 10:00 am Lewisburg High School Richland High School Varsity Women’s Soccer
11/14 11:00 am Long Beach High School Varsity Women’s Soccer
11/14 1:00 pm Mccomb High School Brookhaven High School Varsity Women’s Soccer
11/14 11:00 am Mississippi School for Mathematics and Science Winona High School Varsity Women’s Soccer
11/14 12:00 pm Northwest Rankin High School Biloxi High School Varsity Women’s Soccer
11/14 11:00 am Olive Branch High School Corinth High School Varsity Women’s Soccer
11/14 10:00 am Saltillo High School New Albany High School Varsity Women’s Soccer
11/14 11:00 am South Panola High School Cleveland Central High School Varsity Women’s Soccer
11/14 1:00 pm St. Patrick Catholic High School Varsity Women’s Soccer
11/14 12:30 pm West Harrison High School Long Beach High School Varsity Women’s Soccer

 

Check Also

 Schedule and TV listings for BCBSMS Gridiron Classic

Six MHSAA state football championships will be decided Friday and Saturday when the Blue Cross …