Photo by Keith Warren

Games for the week of 10-19

 

Date Time Home Visitor Level Sport
10/19 6:00 pm Biggersville Elementary School Pine Grove High School
10/19 5:00 pm Blue Mountain High School Walnut Attendance Center
10/19 6:00 pm Blue Mountain High School Walnut Attendance Center
10/19 6:00 pm Booneville High School Tishomingo County High School
10/19 5:00 pm CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Houston Middle School
10/19 5:30 pm CALHOUN CITY MIDDLE SCHOOL Houston Middle School
10/19 6:00 pm Corinth High School Saltillo High School
10/19 5:00 pm Eiland Middle School McAdams Junior High
10/19 5:00 pm Gulfport High School Hancock
10/19 5:00 pm Hamilton Attendance Center Tremont Attendance Center
10/19 6:00 pm Hattiesburg High School Wayne County High School
10/19 5:00 pm J.Z. George High School Coffeeville High School
10/19 6:15 pm J.Z. George High School Coffeeville High School
10/19 4:30 pm Jefferson Middle School Oak Grove Middle School
10/19 6:00 pm Lake High School
10/19 5:30 pm Mantachie High School Hamilton Attendance Center
10/19 5:30 pm Ocean Springs High School George County High School
10/19 4:30 pm Stringer Attendance Center Taylorsville Attendance Center
10/19 5:30 pm Stringer Attendance Center Taylorsville Attendance Center
10/19 5:00 pm Thrasher High School Hills Chapel School
10/19 6:00 pm Thrasher High School Hills Chapel School
10/19 5:30 pm Tupelo High School Pontotoc High School
10/19 6:00 pm Vancleave High School Gautier High School
10/19 7:00 pm West Lauderdale High School Union High School
10/19 6:00 pm Tylertown High School Mccomb High School Jr High 8th football
10/19 5:00 pm Kosciusko Junior High School Philadelphia High School 7th Grade Football
10/19 5:00 pm North Pike Middle School Alexander Junior High 7th Grade Football
10/19 6:00 pm Kosciusko Junior High School Philadelphia High School 8th Grade Football
10/19 6:00 pm North Pike Middle School Alexander Junior High 8th Grade Football
10/19 5:00 pm St Martin High School Vancleave High School 9th Grade Football
10/19 6:00 pm Tupelo High School Freshman Football
10/19 6:00 pm West Harrison High School West Harrison High School Freshman Football
10/19 5:30 pm Smithville High School Hatley High School Jr. High Football
10/19 5:00 pm WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Union Middle School Junior High Football
10/19 6:00 pm WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Union Middle School Junior High Football
10/19 5:00 pm Winona High School Eupora High School Junior High Football
10/19 6:00 pm Winona High School Eupora High School Junior High Football
10/19 7:00 pm Winona High School Eupora High School Junior High Football
10/19 5:00 pm Houston Middle School Caledonia Middle School Junior High Football Football
10/19 5:30 pm d’Iberville High School East Central High School Junior Varsity Football
10/19 6:30 pm Gulfport High School Hancock Junior Varsity Football
10/19 7:30 pm Hattiesburg High School Wayne County High School Junior Varsity Football
10/19 7:00 pm Kosciusko High School Philadelphia High School Junior Varsity Football
10/19 7:00 pm Mantachie High School Tishomingo County High School Junior Varsity Football
10/19 6:00 pm Sumrall High School Jefferson Davis County High School Junior Varsity Football
10/19 5:30 pm Tupelo High School Pontotoc High School Junior Varsity Football
10/19 7:30 pm Tupelo High School Junior Varsity Football
10/19 6:00 pm Chickasaw High School Greene County JV Football
10/19 6:00 pm Pontotoc High School Shannon High School JV Football
10/19 6:00 pm Poplarville High School Picayune Memorial High School JV Football
10/19 6:00 pm Ridgeland Madison Central High School JV Football
10/19 7:00 pm Tylertown High School Mccomb High School JV Football
10/19 5:30 pm New Hope Middle School West Lowndes High School Middle School Football
10/19 6:00 pm Saint Stanislaus Pascagoula High School Varsity Football
10/19 6:00 pm Stone High School West Harrison High School Varsity Football
10/19 5:30 pm Jefferson Middle School Oak Grove Middle School Middle School Basketball
10/19 7:30 pm Jefferson Middle School Oak Grove Middle School Middle School Basketball
10/19 6:00 pm Hawkins Middle School Florence Middle School 7th Grade Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Kossuth Middle School BALDWYN ELEMENTARY SCHOOL 7th grade Men’s Basketball
10/19 8:00 pm Hawkins Middle School Florence Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/19 8:00 pm Kossuth Middle School BALDWYN ELEMENTARY SCHOOL 8th grade Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Myrtle Attendance Center New Albany Middle School JH Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Coffeeville High School J.Z. George High School Jr High Men’s Basketball
10/19 7:00 pm Coffeeville High School J.Z. George High School Jr High Men’s Basketball
10/19 7:00 pm Eiland Middle School McAdams Junior High Jr. High Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Falkner High School Chalybeate School Junior High Men’s Basketball
10/19 6:00 pm H W Byers High ASHLAND MIDDLE SCHOOL Junior High Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Hamilton Attendance Center Tremont Attendance Center Junior High Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Iuka Middle School. Junior High Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Leake County High School Pelahatchie Attendance Center Junior High Men’s Basketball
10/19 7:30 pm Mize Attendance Center Raleigh High School Junior High Men’s Basketball
10/19 7:00 pm Bay Springs Middle School Lake High School Junior High Men’s Basketball
10/19 5:45:00 pm Plantersville Middle School Mooreville Middle School Middle School Men’s Basketball
10/19 7:15 pm Plantersville Middle School Mooreville Middle School Middle School Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Red Water Elementary School Leake Central Junior High Middle School Men’s Basketball
10/19 6:00 pm Southeast Lauderdale Middle School WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Middle School Men’s Basketball
10/19 8:00 pm Southeast Lauderdale Middle School WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Middle School Men’s Basketball
10/19 5:30 pm Bettie E Woolfolk Middle School WILLIAMS-SULLIVAN ELEMENTARY Middle School Boys Men’s Basketball
10/19 7:30 pm Bettie E Woolfolk Middle School WILLIAMS-SULLIVAN ELEMENTARY Middle School Boys Men’s Basketball
10/19 5:00 pm Coffeeville High School J.Z. George High School Jr High Women Basketball
10/19 5:00 pm Hawkins Middle School Florence Middle School 7th Grade Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Kossuth Middle School BALDWYN ELEMENTARY SCHOOL 7th grade Women’s Basketball
10/19 6:30 pm Hawkins Middle School Florence Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/19 7:00 pm Kossuth Middle School BALDWYN ELEMENTARY SCHOOL 8th grade Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Biggersville Elementary School Pine Grove High School JH Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Myrtle Attendance Center New Albany Middle School JH Women’s Basketball
10/19 6:00 pm Eiland Middle School McAdams Junior High Jr. High Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Falkner High School Chalybeate School Junior High Women’s Basketball
10/19 5:00 pm H W Byers High H W Byers High Junior High Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Iuka Middle School. Junior High Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Leake County High School Pelahatchie Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/19 6:30 pm Mize Attendance Center Raleigh High School Junior High Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Bay Springs Middle School Lake High School Junior High Women’s Basketball
10/19 6:30 pm Jefferson Middle School Oak Grove Middle School Middle School Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Plantersville Middle School Mooreville Middle School Middle School Women’s Basketball
10/19 6:30 pm Plantersville Middle School Mooreville Middle School Middle School Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Red Water Elementary School Leake Central Junior High Middle School Women’s Basketball
10/19 5:00 pm Southeast Lauderdale Middle School WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Middle School Women’s Basketball
10/19 7:00 pm Southeast Lauderdale Middle School WEST LAUDERDALE MIDDLE SCHOOL Middle School Women’s Basketball
10/19 6:30 pm Bettie E Woolfolk Middle School WILLIAMS-SULLIVAN ELEMENTARY Middle School Girls Women’s Basketball
10/19 5:30 pm West Wortham Middle Pass Christian Middle School Jr High Women’s Volleyball
10/20 6:00 am Bogue Chitto School Wesson Attendance Center
10/20 5:00 pm Bogue Chitto School Wesson Attendance Center
10/20 5:00 pm Calhoun City High School Coffeeville High School
10/20 12:00 am Clarksdale High School North Panola Middle School
10/20 7:30 pm Hamilton Attendance Center CALEDONIA MIDDLE
10/20 5:00 pm Houlka Attendance Center North Pontotoc Middle School
10/20 5:30 pm Houlka Attendance Center North Pontotoc Middle School
10/20 6:00 pm Houlka Attendance Center North Pontotoc Middle School
10/20 7:00 pm Itawamba Attendance Center Belmont School
10/20 7:00 pm Lake Middle School Union Middle School
10/20 7:00 pm Loyd Star School Enterprise High School
10/20 8:00 pm Loyd Star School Enterprise High School
10/20 6:00 pm Madison Central High School Desoto Central High School
10/20 5:00 pm Pelahatchie Attendance Center Pisgah High School
10/20 6:00 pm Pelahatchie Attendance Center Pisgah High School
10/20 6:00 pm Pontotoc High School Corinth High School
10/20 5:30 pm Senatobia Jr./Sr. High School Independence High School
10/20 12:00 am W.A. Higgins Middle School Academy North Panola Middle School
10/20 5:00 pm W.A. Higgins Middle School Academy North Panola Middle School
10/20 5:00 pm W.A. Higgins Middle School Academy North Panola Middle School
10/20 4:00 pm WEST BOLIVAR DISTRICT MIDDLE SCHOOL Coahoma County Jr/sr High School
10/20 6:00 pm WEST BOLIVAR DISTRICT MIDDLE SCHOOL Coahoma County Jr/sr High School
10/20 5:30 pm Horn Lake Middle School Lewisburg Middle School 7th Football Football
10/20 6:30 pm Horn Lake Middle School Lewisburg Middle School 7th Football Football
10/20 5:00 pm Desoto Central Middle School Lake Cormorant Middle 7th Grade Football
10/20 5:00 pm Hernando Middle School Olive Branch Middle 7th Grade Football
10/20 5:00 pm Lake Cormorant Middle 7th Grade Football
10/20 6:00 pm Bay Waveland Middle School Saint Stanislaus 8th Grade Football
10/20 6:00 pm Madison Middle School Pearl Junior High 8th Grade Football
10/20 6:00 pm Sumner Hill Junior High School Brandon High School Freshman Football
10/20 5:30 pm Guntown Middle School Amory Middle School Junior High Football
10/20 6:00 pm St. Patrick Catholic High School McLain Attendance Center Junior High Football
10/20 6:30 pm Senatobia Jr./Sr. High School Independence High School Junior Varsity Football
10/20 5:30 pm Center Hill Middle JV Football
10/20 5:30 pm Lewisburg Middle School Middle School Football
10/20 6:30 pm Lewisburg Middle School Middle School Football
10/20 5:30 pm Shannon Middle School Pontotoc City School Middle School Football
10/20 6:00 pm Hawkins Middle School Bettye Mae Jack Middle School 7th Grade Men’s Basketball
10/20 5:30 pm Vardaman High School Houston Middle School 7th Grade Men’s Basketball
10/20 6:30 pm G.W. Carver Elementary Magee Middle School 8 Grade Basketball Men’s Basketball
10/20 8:00 pm Hawkins Middle School Bettye Mae Jack Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/20 8:00 pm Itawamba Attendance Center Belmont School 8th Grade Men’s Basketball
10/20 6:30 pm Vardaman High School Houston Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/20 6:00 pm Alcorn Central Biggersville High School 8th Grade Boys Men’s Basketball
10/20 6:00 pm East Webster High School NANIH WAIYA ATTENDANCE CENTER Jr. High Men’s Basketball
10/20 6:00 pm Enterprise High School Clarkdale Middle School Jr. High Men’s Basketball
10/20 8:00 pm Enterprise High School Clarkdale Middle School Jr. High Men’s Basketball
10/20 6:00 pm Noxapater Attendance Center French Camp Academy Jr. High Men’s Basketball
10/20 5:00 pm Hickory Flat Attendance Center POTTS CAMP MIDDLE SCHOOL (4-8) Junior High Men’s Basketball
10/20 6:00 pm Hills Chapel School Tishomingo Elementary junior high Men’s Basketball
10/20 6:00 pm Lake Middle School Union Middle School Junior High Men’s Basketball
10/20 8:00 pm Lake Middle School Union Middle School Junior High Men’s Basketball
10/20 5:30 pm Mize Attendance Center Junior High Men’s Basketball
10/20 7:30 pm Mize Attendance Center Junior High Men’s Basketball
10/20 5:30 pm Hatley High School Mantachie High School Middle School 7/8 Men’s Basketball
10/20 6:30 pm Hatley High School Mantachie High School Middle School 7/8 Men’s Basketball
10/20 5:00 pm Bogue Chitto School Wesson Attendance Center Junior High Basketball
10/20 5:00 pm Hawkins Middle School Bettye Mae Jack Middle School 7th Grade Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Vardaman High School Houston Middle School 7th Grade Women’s Basketball
10/20 6:30 pm Hawkins Middle School Bettye Mae Jack Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/20 6:00 pm Vardaman High School Houston Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Alcorn Central Biggersville High School 8th Grade Girls Women’s Basketball
10/20 5:00 pm East Webster High School NANIH WAIYA ATTENDANCE CENTER Jr. High Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Enterprise High School Clarkdale Middle School Jr. High Women’s Basketball
10/20 7:00 pm Enterprise High School Clarkdale Middle School Jr. High Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Noxapater Attendance Center French Camp Academy Jr. High Women’s Basketball
10/20 5:30 pm G.W. Carver Elementary Magee Middle School Jr. High Basketball Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Hamilton Attendance Center Caledonia Middle School Junior High Women’s Basketball
10/20 5:30 pm Hamilton Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/20 6:00 pm Hamilton Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Hickory Flat Attendance Center POTTS CAMP MIDDLE SCHOOL (4-8) Junior High Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Hills Chapel School Tishomingo Elementary junior high Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Lake Middle School Union Middle School Junior High Women’s Basketball
10/20 4:30 pm Mize Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/20 6:30 pm Mize Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/20 5:00 pm Hatley High School Mantachie High School Middle School 7/8 Women’s Basketball
10/20 6:00 pm Hatley High School Mantachie High School Middle School 7/8 Women’s Basketball
10/20 6:00 pm Belmont School Alcorn Central Varsity Women’s Volleyball
10/20 2:00 pm Clarke Preparatory School Russell Christian Academy Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Hancock Brandon High School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Hickory Flat Attendance Center Ingomar Attendance Center Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Long Beach High School South Jones High School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Madison Central High School Desoto Central High School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Mantachie High School Walnut Attendance Center Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm New Hope High School Lake Cormorant High Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Our Lady Academy St. Andrew’s Episcopal School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:30 pm Pontotoc High School Corinth High School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Puckett Attendance Center East Marion High School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Resurrection Catholic School Sacred Heart Catholic School Varsity Women’s Volleyball
10/20 6:00 pm Vancleave High School Bay High School Varsity Women’s Volleyball
10/21 5:00 pm W.A. Higgins Middle School Academy Coahoma County Jr/sr High School
10/21 4:00 pm WEST BOLIVAR DISTRICT MIDDLE SCHOOL Coahoma County Jr/sr High School
10/21 6:00 pm WEST BOLIVAR DISTRICT MIDDLE SCHOOL North Panola Middle School
10/21 5:00 pm Long Beach Middle School Hancock Middle School Football
10/21 6:30 pm Long Beach Middle School Hancock Middle School Football
10/21 7:00 pm W.A. Higgins Middle School Academy Coahoma County Jr/sr High School 7/8 Grade Men’s Basketball
10/22 5:00 pm Calhoun City High School Vardaman High School
10/22 5:00 pm Guntown Middle School Mooreville Middle School
10/22 5:45:00 pm Guntown Middle School Mooreville Middle School
10/22 6:30 pm Guntown Middle School Mooreville Middle School
10/22 7:30 pm Guntown Middle School Mooreville Middle School
10/22 6:00 pm Hamilton Attendance Center Sulligent High School
10/22 5:00 pm Houlka Attendance Center East Webster High School
10/22 5:30 pm Houlka Attendance Center East Webster High School
10/22 6:00 pm Houlka Attendance Center East Webster High School
10/22 5:00 pm JEFFERSON COUNTY JUNIOR HIGH SCHOOL William Winans Middle School
10/22 6:00 pm JEFFERSON COUNTY JUNIOR HIGH SCHOOL William Winans Middle School
10/22 6:30 pm Laurel High Petal High School
10/22 5:30 pm LELAND ELEMENTARY ACCERATED SCHOOL MCEVANS SCHOOL
10/22 5:00 pm Loyd Star School Wesson Attendance Center
10/22 6:00 pm Loyd Star School Wesson Attendance Center
10/22 7:00 pm Meridian High School Petal High School
10/22 6:30 pm North Panola Middle School Water Valley Jr High
10/22 5:30 pm Pine Grove High School Jumpertown High School
10/22 6:00 pm Pine Grove High School Jumpertown High School
10/22 7:00 pm Pine Grove High School Jumpertown High School
10/22 6:00 pm Raleigh High School Bay Springs Middle School
10/22 5:00 pm SEMINARY MIDDLE SCHOOL Petal Middle School
10/22 6:00 pm SEMINARY MIDDLE SCHOOL Petal Middle School
10/22 7:00 pm Smithville High School
10/22 5:00 pm Tishomingo Elementary Tremont Attendance Center
10/22 6:45:00 pm Tishomingo Elementary Tremont Attendance Center
10/22 5:00 pm Winona High School J.Z. George High School
10/22 6:00 pm Winona High School J.Z. George High School
10/22 6:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL East Union Attendance Center Junior High Boy’s Basketball
10/22 5:30 pm Picayune Junior High School Ocean Springs Middle School 7 Grade Football Football
10/22 6:00 pm Buckatunna School Wayne Central School 7/8 Grade Football
10/22 6:30 pm Picayune Junior High School George County Middle School 8 Grade Football Football
10/22 5:00 pm Lake Cormorant Middle Desoto Central Middle School 8th Grade Football
10/22 6:00 pm Ocean Springs Middle School William M Colmer Middle School 8th Grade Football
10/22 6:00 pm Pass Christian Middle School Vancleave Middle School 8th Grade Football
10/22 7:00 pm Columbus High School Noxubee County High School 9th Football
10/22 6:00 pm Clara School Beat Four School Junior High Football
10/22 7:00 pm Clara School Beat Four School Junior High Football
10/22 6:00 pm Richton Junior High School Sand Hill Elementary School Junior High Football
10/22 5:30 pm Leflore County Jr. High Greenwood Middle School JV Football
10/22 5:00 pm Olive Branch Middle Hernando Middle School JV Football
10/22 6:00 pm Olive Branch Middle Hernando Middle School JV Football
10/22 6:00 pm George County Middle School St. Martin Middle School Middle School Football
10/22 6:00 pm George County Middle School St. Martin Middle School Middle School Football
10/22 5:00 pm Southaven Middle School Horn Lake Middle School Middle school Football
10/22 6:00 pm Southaven Middle School Horn Lake Middle School Middle school Football
10/22 5:00 pm Columbus Middle School Noxubee County High School MS Football
10/22 6:00 pm Columbus Middle School Noxubee County High School MS Football
10/22 7:00 pm Baldwyn High School H W Byers High Varsity Football
10/22 5:30 pm Center Hill Middle Lewisburg Middle School Varsity Football
10/22 7:00 pm East Marion High School Franklin County High School Varsity Football
10/22 6:00 pm LEAKESVILLE Junior High School Earl Travillion Attendance center Varsity Football
10/22 6:00 pm Natchez Middle School AMITE COUNTY ELEMENTARY Varsity Football
10/22 7:00 pm Salem Attendance Center Mount Olive Attendance Center Varsity Football
10/22 7:00 pm Tupelo Christian Preparatory School Smithville High School Varsity Football
10/22 7:00 pm Vicksburg High School Canton High School Varsity Football
10/22 7:00 pm West Marion High School Tylertown High School Varsity Football
10/22 5:00 pm WHEELER HIGH SCHOOL East Union Attendance Center Junior High Girl’s Basketball
10/22 5:30 pm J.E.Johnson Elementary Collins High School 7 Grade Basketball Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Booneville Middle School Kossuth Middle School 7th Grade Men’s Basketball
10/22 6:00 am Clarkdale Middle School Sebastopol Attendance Center 7th Grade Men’s Basketball
10/22 5:00 pm Florence Middle School Mendenhall Junior High School 7th Grade Men’s Basketball
10/22 5:30 pm Itawamba Attendance Center Mantachie High School 7th Grade Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Leake Central Junior High Eiland Middle School 7th Grade Men’s Basketball
10/22 5:45:00 pm Mantachie High School Itawamba Attendance Center 7th Grade Men’s Basketball
10/22 5:00 pm Neshoba Central Middle School Choctaw Central Middle School 7th Grade Men’s Basketball
10/22 7:30 pm J.E.Johnson Elementary Collins High School 8 Grade Basketball Men’s Basketball
10/22 8:00 pm Booneville Middle School Kossuth Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/22 8:00 pm Clarkdale Middle School Sebastopol Attendance Center 8th Grade Men’s Basketball
10/22 7:00 pm Florence Middle School Mendenhall Junior High School 8th Grade Men’s Basketball
10/22 6:30 pm Itawamba Attendance Center Mantachie High School 8th Grade Men’s Basketball
10/22 8:00 am Leake Central Junior High Eiland Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/22 12:00 am Mantachie High School Itawamba Attendance Center 8th Grade Men’s Basketball
10/22 7:00 pm Neshoba Central Middle School Choctaw Central Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/22 6:45:00 pm Okolona Middle School Houston Middle School 8th Grade Men’s Basketball
10/22 5:30 pm Petal High School 9th Grade Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Biggersville Elementary School Thrasher High School JH Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Ethel Attendance Center Noxapater Attendance Center JH Men’s Basketball
10/22 4:30 pm Richland High School Magee Middle School JH Men’s Basketball
10/22 6:15 pm Richland High School Magee Middle School JH Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Coffeeville High School Bruce High School Jr High Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Coffeeville High School Bruce High School Jr High Men’s Basketball
10/22 5:00 pm Okolona Middle School Houston Middle School Jr High 7th Grade Men Men’s Basketball
10/22 6:30 pm Ingomar Attendance Center Tupelo Christian Preparatory School Jr High Basketball Men’s Basketball
10/22 5:00 pm Amory Middle School Plantersville Middle School Junior High Men’s Basketball
10/22 6:30 pm Amory Middle School Plantersville Middle School Junior High Men’s Basketball
10/22 5:30 pm Chalybeate School Myrtle Attendance Center Junior High Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Falkner High School Blue Mountain High School Junior High Men’s Basketball
10/22 6:00 pm H W Byers High POTTS CAMP MIDDLE SCHOOL (4-8) Junior High Men’s Basketball
10/22 7:00 pm Iuka Middle School. Marietta Elementary School Junior High Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Lake Middle School Conehatta Elementary School Junior High Men’s Basketball
10/22 6:30 pm McAdams Junior High LEAKE COUNTY ELEMENTARY SCHOOL Junior High Men’s Basketball
10/22 8:00 pm Mize Attendance Center Enterprise High School Junior High Men’s Basketball
10/22 5:00 pm Scott Central Attendance Center Union High School Junior High Men’s Basketball
10/22 7:00 pm Scott Central Attendance Center Union High School Junior High Men’s Basketball
10/22 6:30 pm Ashland High School Walnut Attendance Center Junior Squad Men’s Basketball
10/22 5:30 pm MCEVANS SCHOOL WEST BOLIVAR MIDDLE SCHOOL EAGLES JV Men’s Basketball
10/22 6:30 pm Northside High School Simmons High School JV Men’s Basketball
10/22 5:45:00 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Men’s Basketball
10/22 7:30 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Men’s Basketball
10/22 7:30 pm North Panola Middle School Water Valley Jr High Middle School Men’s Basketball
10/22 8:00 pm North Panola Middle School Water Valley Jr High Middle School Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Southeast Lauderdale Middle School Hawkins Middle School Middle School Men’s Basketball
10/22 8:00 pm Southeast Lauderdale Middle School Hawkins Middle School Middle School Men’s Basketball
10/22 6:00 pm WEST LINCOLN SCHOOL Enterprise School Middle School Men’s Basketball
10/22 6:00 pm Yazoo County Middle School Grenada Middle School Middle School Men’s Basketball
10/22 4:30 pm Pearl High School Varsity Men’s Cross Country
10/22 5:00 am Coffeeville High School Bruce High School Jr High Women Basketball
10/22 5:00 pm Booneville Middle School Kossuth Middle School 7th Grade Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Clarkdale Middle School Sebastopol Attendance Center 7th Grade Women’s Basketball
10/22 4:00 pm Florence Middle School Mendenhall Junior High School 7th Grade Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Itawamba Attendance Center Mantachie High School 7th Grade Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Leake Central Junior High Eiland Middle School 7th Grade Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Mantachie High School Itawamba Attendance Center 7th Grade Women’s Basketball
10/22 4:00 pm Neshoba Central Middle School Choctaw Central Middle School 7th Grade Women’s Basketball
10/22 7:00 pm Booneville Middle School Kossuth Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/22 7:00 pm Clarkdale Middle School Sebastopol Attendance Center 8th Grade Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Florence Middle School Mendenhall Junior High School 8th Grade Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Itawamba Attendance Center Mantachie High School 8th Grade Women’s Basketball
10/22 7:00 am Leake Central Junior High Eiland Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/22 6:30 pm Mantachie High School Itawamba Attendance Center 8th Grade Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Neshoba Central Middle School Choctaw Central Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Raleigh High School Bay Springs Middle School 8th Grade Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Biggersville Elementary School Thrasher High School JH Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Ethel Attendance Center Noxapater Attendance Center JH Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Richland High School Magee Middle School JH Women’s Basketball
10/22 5:45:00 pm Okolona Middle School Houston Middle School Jr High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Ingomar Attendance Center Tupelo Christian Preparatory School Jr High Basketball Women’s Basketball
10/22 4:30 pm J.E.Johnson Elementary Collins High School Jr. High Basketball Women’s Basketball
10/22 6:30 pm J.E.Johnson Elementary Collins High School Jr. High Basketball Women’s Basketball
10/22 5:45:00 pm Amory Middle School Plantersville Middle School Junior High Women’s Basketball
10/22 7:15 pm Amory Middle School Plantersville Middle School Junior High Women’s Basketball
10/22 5:30 pm Chalybeate School Myrtle Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Eupora High School French Camp Academy Junior High Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Eupora High School French Camp Academy Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Falkner High School Blue Mountain High School Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm H W Byers High POTTS CAMP MIDDLE SCHOOL (4-8) Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Hamilton Attendance Center Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Iuka Middle School. Marietta Elementary School Junior High Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Iuka Middle School. Marietta Elementary School Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Lake Middle School Conehatta Elementary School Junior High Women’s Basketball
10/22 5:30 pm McAdams Junior High LEAKE COUNTY ELEMENTARY SCHOOL Junior High Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Mize Attendance Center Enterprise High School Junior High Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Mize Attendance Center Enterprise High School Junior High Women’s Basketball
10/22 7:00 pm Mize Attendance Center Enterprise High School Junior High Women’s Basketball
10/22 6:00 pm Scott Central Attendance Center Union High School Junior High Women’s Basketball
10/22 5:30 pm Ashland High School Walnut Attendance Center Junior Squad Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Simmons High School Junior Varsity Women’s Basketball
10/22 5:30 pm MCEVANS SCHOOL WEST BOLIVAR MIDDLE SCHOOL EAGLES JV Women’s Basketball
10/22 5:30 pm Northside High School Simmons High School JV Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Caledonia High School Middle School Women’s Basketball
10/22 6:30 pm Caledonia High School Hatley High School Middle School Women’s Basketball
10/22 5:30 pm North Panola Middle School Water Valley Jr High Middle School Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Southeast Lauderdale Middle School Hawkins Middle School Middle School Women’s Basketball
10/22 7:00 pm Southeast Lauderdale Middle School Hawkins Middle School Middle School Women’s Basketball
10/22 5:00 pm WEST LINCOLN SCHOOL Enterprise School Middle School Women’s Basketball
10/22 5:00 pm Yazoo County Middle School Grenada Middle School Middle School Women’s Basketball
10/22 5:00 pm West Lowndes High School New Hope Middle School MIddleSchool Women’s Basketball
10/23 7:00 pm Alcorn Central Nettleton High School
10/23 7:00 pm Byhalia High School Holly Springs High School
10/23 7:00 pm Delta Officials Association (Football) Coahoma County Jr/sr High School
10/23 7:00 pm Northeast Lauderdale High School Kosciusko High School
10/23 7:00 pm Pontotoc City School Itawamba Agricultural High School
10/23 7:00 pm Pontotoc High School Itawamba Agricultural High School
10/23 7:00 pm Raymond High School North Pike High School
10/23 7:00 pm Charleston High School Leland High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Amanda Elzy High School Winona High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Ashland High School Myrtle Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Bay Springs High School Enterprise High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Belmont School Kossuth High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Bogue Chitto School WEST LINCOLN SCHOOL Varsity Football
10/23 7:00 pm Booneville High School Amory High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Brookhaven High School South Pike Senior High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Brookhaven High School LAUREL EDUCATION CENTER Varsity Football
10/23 7:00 pm Caledonia High School South Pontotoc High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Center Hill High School Saltillo High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Clarksdale High School Greenville High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Desoto Central High School Tupelo High School Varsity Football
10/23 7:00 pm East Webster High School Eupora High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Enterprise School Amite County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Ethel Attendance Center Noxapater Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Falkner High School Biggersville High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Florence High School Newton County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Gautier High School Wayne County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Germantown High School Greenville High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Greene County Poplarville High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Gulfport High School d’Iberville High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Hamilton Attendance Center French Camp Academy Varsity Football
10/23 7:00 pm Hancock Harrison Central High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Horn Lake High Hernando High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Houston High School Hatley High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Humphreys County High School Yazoo City High School Varsity Football
10/23 7:00 pm J.Z. George High School Bruce High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Jefferson County High Hazlehurst High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Kemper County High School Southeast Lauderdale High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Lake Cormorant High Grenada High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Lawrence County High School Mccomb High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Leake Central High School Louisville High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Leland High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Lewisburg High School Southaven High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Long Beach High School Hattiesburg High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Lumberton High School Resurrection Catholic School Varsity Football
10/23 7:00 am Madison S. Palmer High School O’bannon High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Madison St. Joseph Catholic School Pelahatchie Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Magee High School Jefferson Davis County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm McAdams High School Simmons High School Varsity Football
10/23 7:00 pm McLaurin High School Velma Jackson High School Varsity Football
10/23 3:00 pm MIssissippi School for the Deaf Varsity Football
10/23 7:00 pm Mooreville High School Shannon High School Varsity Football
10/23 12:00 am Morton High School Forest High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Neshoba Central High School Ridgeland Varsity Football
10/23 7:00 pm New Albany High School Tishomingo County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm New Hope High School Lafayette High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Newton High School Philadelphia High School Varsity Football
10/23 7:00 pm North Pontotoc High School Aberdeen High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Northeast Jones Middle/High School Mendenhall High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Northside High School Coahoma County Jr/sr High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Northwest Rankin High School Pearl High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Noxubee County High School Choctaw County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Oak Grove High School Brandon High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Oxford High School Olive Branch High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Pascagoula High School East Central High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Pass Christian High School Moss Point High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Pearl River Central Picayune Memorial High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Perry Central High School Collins High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Pisgah High School Riverside High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Potts Camp High School (9-12) East Union Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Purvis High School Forrest County Agricultural High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Quitman High School Richland High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Raleigh High School St. Andrew’s Episcopal School Varsity Football
10/23 7:00 pm Richton High School Leake County High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Ripley High School Corinth High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Sacred Heart Catholic School Clarkdale High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Sebastopol Attendance Center Stringer Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Seminary High School Columbia High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Senatobia Jr./Sr. High School Independence High School Varsity Football
10/23 7:00 pm South Panola High School Madison Central High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Starkville High School Murrah High School Varsity Football
10/23 7:30 pm Stone High School Sumrall High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Strayhorn High School Walnut Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Taylorsville Attendance Center Puckett Attendance Center Varsity Football
10/23 7:00 pm Thrasher High School Coldwater High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Union High School Lake High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Vancleave High School Saint Stanislaus Varsity Football
10/23 7:00 pm Vardaman High School Nanih Waiya Varsity Football
10/23 7:00 pm Warren Central High School Clinton High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Water Valley High School North Panola High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Wesson Attendance Center Loyd Star School Varsity Football
10/23 7:00 pm West Bolivar High School West Tallahatchie High School Varsity Football
10/23 7:00 pm West Jones High School Natchez High School Varsity Football
10/23 7:00 pm West Lauderdale High School Choctaw Central High School Varsity Football
10/23 7:00 pm West Lowndes High School Okolona High School Varsity Football
10/23 7:00 pm West Point High School Columbus High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Wilkinson County High Port Gibson High School Varsity Football
10/23 7:00 pm Yazoo County High School Crystal Springs High School Varsity Football
10/23 7:00 pm St Martin High School Ocean Springs High School Varsity Football
10/24 6:00 pm Brandon High School Warren Central High School
10/24 9:00 am Canton 9th Grade Academy Rosa Scott School
10/24 2:45:00 pm Enterprise High School Sumrall High School
10/24 11:30 am George County High School St. Patrick Catholic High School
10/24 12:30 pm Hartfield Academy South Pike Senior High School
10/24 1:15 pm Hartfield Academy South Pike Senior High School
10/24 2:00 pm Hartfield Academy Sumrall High School
10/24 4:00 pm Holmes County Central High School Vicksburg High School
10/24 2:30 pm Kemper County High School Southeast Lauderdale High School
10/24 2:20:00 pm Presbyterian Christian School Saint Stanislaus
10/24 2:15 pm Raymond High School Puckett Attendance Center
10/24 6:00 pm Ridgeland Holmes County Central High School
10/24 10:00 am Rosa Scott School Canton 9th Grade Academy
10/24 12:00 am TBD St. Patrick Catholic High School
10/24 1:45:00 pm Vicksburg High School Kemper County High School
10/24 5:00 pm Warren Central High School Morton High School
10/24 5:30 pm George County High School Terry High School Varsity Football
10/24 2:00 pm West Harrison High School Biloxi High School Varsity Football
10/24 1:30 pm Raymond High School Crystal Springs High School Varsity Girl’s Basketball
10/24 8:00 am Ridgeland Canton 9th Grade Academy FRESHMAN Men’s Basketball
10/24 12:00 am Ingomar Attendance Center Men’s Basketball
10/24 1:00 pm Bay High School Gulfport High School Varsity Men’s Basketball
10/24 1:30 pm Bay Springs High School Kosciusko High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:30 pm Bay Springs High School Lake High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:20:00 pm Biloxi High School Hammond High School Varsity Men’s Basketball
10/24 7:00 pm Brandon High School Morton High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:00 pm d’Iberville High School Hammond High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:40:00 pm d’Iberville High School Vancleave High School Varsity Men’s Basketball
10/24 11:00 am East Central High School George County High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 pm East Central High School George County High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:30 pm Florence High School Hillcrest Academy Varsity Men’s Basketball
10/24 3:00 pm Forrest County Agricultural High School Moss Point High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:40:00 pm Gautier High School Biloxi High School Varsity Men’s Basketball
10/24 11:30 am Harrison Central High School Picayune Memorial High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 pm Harrison Central High School Bay High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 am Hattiesburg High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:00 pm Heidelberg High School Lake High School Varsity Men’s Basketball
10/24 10:40:00 am Independence High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 pm Independence High School Varsity Men’s Basketball
10/24 1:20:00 pm Independence High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:20:00 pm Independence High School Varsity Men’s Basketball
10/24 6:00 pm Independence High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 am Itawamba Agricultural High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:00 pm Madison Central High School Canton High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:45:00 pm Mendenhall High School Raymond High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:15 pm Mendenhall High School Seminary High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:00 pm Meridian High School Quitman High School Varsity Men’s Basketball
10/24 1:00 pm Moss Point High School Presbyterian Christian School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 am New Hope High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:00 am North Pike High School Jefferson County High Varsity Men’s Basketball
10/24 12:30 pm Northwest Rankin High School Kosciusko High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:30 pm Northwest Rankin High School Heidelberg High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:20:00 pm Ocean Springs High School Long Beach High School Varsity Men’s Basketball
10/24 6:00 pm Ocean Springs High School Gautier High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:40:00 pm Pascagoula High School Saint Stanislaus Varsity Men’s Basketball
10/24 1:40:00 pm Pass Christian High School Forrest County Agricultural High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:20:00 pm Pass Christian High School Pascagoula High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:00 pm Pearl River Central Hancock Varsity Men’s Basketball
10/24 12:30 pm Picayune Memorial High School Gulfport High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:45:00 pm Puckett Attendance Center Seminary High School Varsity Men’s Basketball
10/24 8:00 pm Ridgeland Canton High School Varsity Men’s Basketball
10/24 10:15 am South Pike Senior High School West Jones High School Varsity Men’s Basketball
10/24 10:00 pm Southeast Lauderdale High School Southeast Lauderdale High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:15 pm Stringer Attendance Center Sumrall High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:45:00 pm Stringer Attendance Center Enterprise High School Varsity Men’s Basketball
10/24 9:00 am Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 9:30 am Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 11:00 am Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 12:15 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 1:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 1:45:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:15 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:45:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:15 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 5:45:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 6:15 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 7:00 pm Tupelo High School Varsity Men’s Basketball
10/24 4:00 pm Vancleave High School Long Beach High School Varsity Men’s Basketball
10/24 7:00 pm Vicksburg High School Madison Central High School Varsity Men’s Basketball
10/24 1:30 pm West Harrison High School Pearl River Central Varsity Men’s Basketball
10/24 2:30 pm West Harrison High School Hancock Varsity Men’s Basketball
10/24 11:45:00 am West Jones High School Hartfield Academy Varsity Men’s Basketball
10/24 3:00 pm Yazoo City High School Humphreys County High School Varsity Men’s Basketball
10/24 3:45:00 pm Yazoo City High School Yazoo County High School Varsity Men’s Basketball
10/24 2:15 pm Yazoo County High School Humphreys County High School Varsity Men’s Basketball
10/24 11:00 am Gulfport High School St. Patrick Catholic High School Junior Varsity Men’s Soccer
10/24 4:00 pm Stone High School Harrison Central High School Junior Varsity Men’s Soccer
10/24 10:45:00 am West Lauderdale High School Northeast Lauderdale High School Junior Varsity Men’s Soccer
10/24 2:30 pm Clarkdale High School West Lauderdale High School JV Men’s Soccer
10/24 12:15 pm Northeast Lauderdale High School Clarkdale High School JV Men’s Soccer
10/24 12:00 pm Bay High School d’Iberville High School Varsity Men’s Soccer
10/24 1:45:00 pm Clarkdale High School West Lauderdale High School Varsity Men’s Soccer
10/24 12:30 pm Desoto Central High School Cleveland Central High School Varsity Men’s Soccer
10/24 11:30 am Franklin County High School Hattiesburg High School Varsity Men’s Soccer
10/24 2:30 pm Franklin County High School Lawrence County High School Varsity Men’s Soccer
10/24 10:30 am Greene County East Central High School Varsity Men’s Soccer
10/24 2:00 pm Gulfport High School d’Iberville High School Varsity Men’s Soccer
10/24 11:30 am Meridian High School Clarkdale High School Varsity Men’s Soccer
10/24 1:00 pm Morton High School Magee High School Varsity Men’s Soccer
10/24 1:00 pm Northeast Lauderdale High School Meridian High School Varsity Men’s Soccer
10/24 2:00 pm Oak Grove High School Sumrall High School Varsity Men’s Soccer
10/24 12:00 am Ocean Springs High School Resurrection Catholic School Varsity Men’s Soccer
10/24 12:00 am Ocean Springs High School St Martin High School Varsity Men’s Soccer
10/24 12:00 am Pontotoc High School Saltillo High School Varsity Men’s Soccer
10/24 10:00 am St. Patrick Catholic High School Bay High School Varsity Men’s Soccer
10/24 1:00 pm St. Patrick Catholic High School Gulfport High School Varsity Men’s Soccer
10/24 5:30 pm Stone High School Harrison Central High School Varsity Men’s Soccer
10/24 10:00 am West Lauderdale High School Northeast Lauderdale High School Varsity Men’s Soccer
10/24 9:00 am Pass Christian High School Gulfport High School Junior Varsity Women’s Basketball
10/24 12:30 pm East Central High School George County High School JV Women’s Basketball
10/24 1:00 pm Bay Springs High School Kosciusko High School Varsity Women’s Basketball
10/24 5:00 pm Bay Springs High School Magee High School Varsity Women’s Basketball
10/24 3:00 pm Brandon High School Warren Central High School Varsity Women’s Basketball
10/24 4:00 pm Brandon High School Morton High School Varsity Women’s Basketball
10/24 2:00 pm Canton High School Madison Central High School Varsity Women’s Basketball
10/24 3:00 pm Crystal Springs High School Seminary High School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:00 am d’Iberville High School Moss Point High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 pm d’Iberville High School Hammond High School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:30 am East Central High School St. Patrick Catholic High School Varsity Women’s Basketball
10/24 1:30 pm East Central High School Vancleave High School Varsity Women’s Basketball
10/24 3:00 pm Florence High School Hillcrest Academy Varsity Women’s Basketball
10/24 10:40:00 am Gautier High School Stone High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:30 am George County High School St. Patrick Catholic High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:00 am Gulfport High School Presbyterian Christian School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:30 am Harrison Central High School Pearl River Central Varsity Women’s Basketball
10/24 3:00 pm Heidelberg High School West Jones High School Varsity Women’s Basketball
10/24 4:30 pm Heidelberg High School Lake High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 pm Holmes County Central High School Crystal Springs High School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:00 am Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:20:00 am Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:40:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 2:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 2:40:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 4:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 4:40:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 5:20:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 6:40:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 7:20:00 pm Independence High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 am Ingomar Attendance Center Varsity Women’s Basketball
10/24 3:30 pm Lake High School Magee High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:40:00 pm Long Beach High School Gautier High School Varsity Women’s Basketball
10/24 1:20:00 pm Long Beach High School Hammond High School Varsity Women’s Basketball
10/24 3:00 pm Madison Central High School Crystal Springs High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 am Mendenhall High School Raymond High School Varsity Women’s Basketball
10/24 4:30 pm Mendenhall High School Seminary High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:20:00 am Moss Point High School Stone High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 am New Hope High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 am North Pike High School Jefferson County High Varsity Women’s Basketball
10/24 1:00 pm Northeast Lauderdale High School Southeast Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
10/24 3:15 pm Northeast Lauderdale High School Vicksburg High School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:20:00 am Pascagoula High School Picayune Memorial High School Varsity Women’s Basketball
10/24 9:40:00 am Pass Christian High School Gulfport High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:40:00 am Pass Christian High School Pascagoula High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:20:00 pm Picayune Memorial High School Presbyterian Christian School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 pm Raleigh High School Kosciusko High School Varsity Women’s Basketball
10/24 2:00 pm Raleigh High School West Jones High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:00 am Ridgeland Canton High School Varsity Women’s Basketball
10/24 1:00 pm Ridgeland Holmes County Central High School Varsity Women’s Basketball
10/24 9:30 am South Pike Senior High School West Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:00 am Stringer Attendance Center West Lauderdale High School Varsity Women’s Basketball
10/24 5:00 pm Stringer Attendance Center Enterprise High School Varsity Women’s Basketball
10/24 3:30 pm Sumrall High School Enterprise High School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:15 am Tupelo High School Varsity Women’s Basketball
10/24 11:45:00 am Tupelo High School Varsity Women’s Basketball
10/24 1:00 pm Vancleave High School George County High School Varsity Women’s Basketball
10/24 2:00 pm Warren Central High School Morton High School Varsity Women’s Basketball
10/24 10:00 am West Harrison High School Pearl River Central Varsity Women’s Basketball
10/24 11:00 am West Harrison High School Harrison Central High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 pm Yazoo City High School Humphreys County High School Varsity Women’s Basketball
10/24 1:30 pm Yazoo City High School Yazoo County High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:45:00 pm Yazoo County High School Humphreys County High School Varsity Women’s Basketball
10/24 12:00 am Saltillo High School Varsity Women’s Cross Country
10/24 11:00 am Gulfport High School d’Iberville High School Junior Varsity Women’s Soccer
10/24 10:45:00 am West Lauderdale High School Northeast Lauderdale High School Junior Varsity Women’s Soccer
10/24 2:30 pm Clarkdale High School West Lauderdale High School JV Women’s Soccer
10/24 12:15 pm Northeast Lauderdale High School Clarkdale High School JV Women’s Soccer
10/24 12:00 pm Bay High School Stone High School Varsity Women’s Soccer
10/24 2:00 pm Bay High School d’Iberville High School Varsity Women’s Soccer
10/24 1:45:00 pm Clarkdale High School West Lauderdale High School Varsity Women’s Soccer
10/24 11:00 am Desoto Central High School Cleveland Central High School Varsity Women’s Soccer
10/24 10:00 am Franklin County High School Hattiesburg High School Varsity Women’s Soccer
10/24 1:00 pm Franklin County High School Lawrence County High School Varsity Women’s Soccer
10/24 12:00 pm Greene County East Central High School Varsity Women’s Soccer
10/24 10:00 am Gulfport High School Stone High School Varsity Women’s Soccer
10/24 1:00 pm Gulfport High School d’Iberville High School Varsity Women’s Soccer
10/24 12:00 am Long Beach High School Biloxi High School Varsity Women’s Soccer
10/24 11:30 am Meridian High School Clarkdale High School Varsity Women’s Soccer
10/24 12:00 pm Morton High School Magee High School Varsity Women’s Soccer
10/24 1:00 pm Northeast Lauderdale High School Meridian High School Varsity Women’s Soccer
10/24 1:00 pm Oak Grove High School Sumrall High School Varsity Women’s Soccer
10/24 10:50:00 am Pontotoc High School Saltillo High School Varsity Women’s Soccer
10/24 12:00 am Vancleave High School Long Beach High School Varsity Women’s Soccer
10/24 10:00 am West Lauderdale High School Northeast Lauderdale High School Varsity Women’s Soccer

 

Check Also

Olive Branch 66, Germantown 62

Olive Branch Lady Quistors vs. Germantown Lady Mavericks 3/6/2021 Jackson, MS Box Score Flash Stats …