MHSAA Track & Field Records

MHSAA TRACK & FIELD — OVERALL STATE MEET RECORDS
Updated May 1, 2017

Boys

100 meters10.39Trell Kimmons, Coldwater, 2004
Horatio Williams, Oxford, 2008
200 meters21.03Terrell Smith, Vicksburg, 2014
400 meters45.71Tavaris Tate, Starkville, 2009
800 meters1:49.24George Kersh, Pearl, 1987
1600 meters4:16.54Rickey Crutcher, Pearl, 1977
3200 meters9:18.91Jake Raines, East Central, 2002
110 high hurdles13.95Evan Osborne, Pearl, 2013
300 intermediate hurdles37.34Antonius Dotson, Cleveland, 1988
4×100-meter relay41.51Oxford, 2016 (Devin Rockette, D.K. Metcalf, A.J. Gable, Jaqaun Webb)
4×200-meter relay1:26.52Amite County, 1999 (Derrick Crockett, Barry Crockett, Clifton Collins, Chris Collins)
4×400-meter relay3:14.97Meridian, 1988 (Curtis Lowe, Tony Moore, Michael Cox, Gabriel Shack)
4×800-meter relay8:19.28Pearl, 2016 (Tony Mack, Allen Fletcher, Cameron Bell, Shamar Tucker)
Long Jump24-10Jerry Harris, Tylertown, 1988
High Jump7-2¼Marcus Jackson, J.Z. George, 2010
Triple Jump50-10¼Danny Johnson, Carthage, 1990
Shot Put59-9½Terry Day, Williams-Sullivan, 1993
Discus189-11Greg Martin, Pascagoula, 1976
Pole Vault16-6¼Connor Foxworth, St. Patrick, 2012

Girls

100 meters11.40Bianca Knight, Ridgeland, 2006
200 meters23.36Bianca Knight, Ridgeland, 2007
400 meters53.57Christy Fairley, George County, 2000
800 meters2:10.74Cory McGee, Pass Christian, 2010
1600 meters4:50.64Cory McGee, Pass Christian, 2010
3200 meters10:39.57Cory McGee, Pass Christian, 2007
100 high hurdles14.14Taryn Hartfield, Hattiesburg, 2011
300 low hurdles41.87Monica Mosley, Clinton, 2015
4×100-meter relay46.14Clinton, 2014 (Harper Newell, Justice Sims, Monica Mosley, Demi Washington)
4×200-meter relay1:37.58Clinton, 2014 (Monica Mosley, Justice Sims, Harper Newell, Demi Washington)
4×400-meter relay3:54.74Gentry, 1983 (Sharon Stringfellow, Janice Davis, Janice Conrod, Janet Davis)
4×800-meter relay9:50.43Madison Central, 2016 (Anna Christian Farmer, Lydia Snopek, Bethany Sanders, Rebecca Buteau)
Long Jump20-10Kimberly Jones, Southaven, 1981
High Jump5-10Ke’Airra Jones, Natchez, 2010
Triple Jump40-4½Nay Strickland, DeSoto Central, 2015
Shot Put45-3¼Sharon Davis, Wingfield, 1997
Discus153-4Yakeishma McLaurin, Brandon, 2011
Pole Vault11-7Carrie Lynn McCormick, Clinton, 2013

CLASS STATE MEET RECORDS

Boys

EVENTCLASS 6ACLASS 4ACLASS 2A
100Anton Taylor, 10.42

Provine (2007)

Jalen Miller, 10.55

Rosa Fort (2012)

Trell Kimmons, 10.39

Coldwater (2004)

200Eddy Echols, 21.14

Meridian (1970)

Jalen Miller, 21.31

Rosa Fort (2012)

Jermale Mosby, 21.08

Broad Street (2012)

400Tavaris Tate, 45.71

Starkville (2009)

Tommy McCalpin, 48.60

Port Gibson (2012)

Bradley Pride, 47.31

Lumberton (1992)

800Tony Davis, 1:52.44

Gulfport (1981)

Steven Burdette, 2:00.62

Senatobia (2015)

Kacey Cosby, 1:58.24

Hinds AHS (1993)

1600Rickey Crutcher, 4:16.54

Pearl (1977)

Jordan Travis, 4:36.81

Poplarville (2012)

David Lafitte, 4:29.64

Clara (1979)

3200Eric Johnson, 9:34.26

Forest Hill (1992)

Jordan Travis, 9:51.67

Poplarville (2012)

Jarvis Johnson, 10:01.65

Drew (2005)

110 HHKedrieck Gibbons, 14:02

Natchez (2004)

Victor Montgomery, 14.58

McComb (2014)

Fredrick Wesley, 14.57

Simmons (2010)

300 IHDeandre’ Eiland, 37.41

Tupelo (2000)

Orlando Tate, 39.68

Yazoo County (2014)

Lee Richardson, 38.35

Utica (1990)

4×100Madison Central, 41.52 (2000)Rosa Fort, 41.75 (2014)Bassfield, 42.11 (2014)
4×200Madison Central, 1:26.53 (2000)Tylertown, 1:27.57 (2013)West Bolivar, 1:27.46 (2008)
4×400Meridian, 3:14.97 (1988)Tylertown, 3:26.88 (2012)Amite Co., 3:22.34 (1972)
4×800Pearl, 8:19.28 (2016)McComb, 8:36.39 (2016)East Union, 8:54.30 (2016)
Long JumpGeorge Kohlheim, 24-6

Tupelo (1982)

Dquerius Bullock, 24-0½

South Pike (2012)

Derrick Steele, 23-6¾,

Hinds AHS (2007)

High

Jump

Ronald Broadnax, 6-11½

Moss Point (1993)

Eric Richards, 7-0

Raymond (2016)

Marcus Jackson, 7-2¼

J.Z. George (2010)

Triple

Jump

George Green, 48-6½

Tupelo (1985)

Jarell Aaron, 49-1¼

Poplarville (2012)

Marcus Jones, 48-10

Nettleton (1994)

Shot

Put

Fletcher Adams, 59-5½

Brandon (2015)

Tairek Johnson, 51-8¾

Corinth (2015)

Terry Day, 59-9½

Williams-Sullivan (1993)

DiscusGreg Martin, 189-11

Pascagoula (1976)

Qenderrim Barnett, 156-7

Noxubee County (2016)

Norton Barlow, 159-4

Utica (1965)

Pole

Vault

Stephen Greer, 15-7

Clinton (2010)

Robert Simpson, 13-1

St. Stanislaus (2014)

Jamie Harris, 13-10

McLaurin (1999)

 

  • When the MHSAA added a sixth classification beginning with the 2009-10 school year, the State Meet record book was adjusted as follows:
  • Class 5A records through 2009 were merged into Class 6A.
  • Class 4A records through 2009 were merged into Class 5A.
  • Class 4A records were wiped clean through 2009.
  • Class 3A, 2A and 1A records were unaffected by reclassification.
  • The 4 x 800 meters relay was added as an event beginning with 2016 season.

 

 

 

 

 

 

CLASS STATE MEET RECORDS

Boys

EVENTCLASS 5ACLASS 3ACLASS 1A
100Horatio Williams, 10.39

Oxford (2008)

Calvin Smith, 10.44

Sumner Hill (1979)

Demichael Harris, 10.75

St. Aloysius (2015)

200Horatio Williams, 21.32

Oxford (2008)

Chris Collins, 21.09

Amite County (2000)

Donatello Luckett, 21.44

Pisgah (2007)

400Willie Hudson, 47.54

Noxubee County (1980)

O’Neal Wilder, 47.85

Carthage (2007)

Demichael Harris, 48.52

St. Aloysius (2015)

800George Kersh, 1:49.24

Pearl (1987)

John Gains, 1:57.24

Heidelberg (1987)

Eddie Sanders, 1:56.14

Drew (1980)

1600Jake Raines, 4:18.60

East Central (2002)

Bo Boatner, 4:24.10

New Albany (1988)

Ricky Bishop, 4:24.54

French Camp (1976)

3200Jake Raines, 9:18.91

East Central (2002)

Willie Walker, 9:50.91

Leland (1988)

Tom Caffrey, 9.27.74

Our Lady of Victories (1987)

110 HHEvan Osborne, 13.95

Pearl (2013)

James Ricks, 14.30

Carthage (2003)

Cesar Johnson, 14.94

Nugent Center (1976)

300 IHAntonius Dotson, 37.34

Cleveland (1988)

Maurice Polk, 37.69

Port Gibson (1989)

Richard Caston, 39.24

Utica (1987)

4×100Moss Point, 41.89 (2010)Jefferson Co., 41.64 (2011)East Flora, 43.5-h (1990)
4×200Oxford, 1:26.68 (2016)Amite Co., 1:26.52 (1999)Utica, 1:29.06 (1992)
4×400Olive Branch, 3:20.74 (1988)Rosedale, 3:19.44 (1982)East Flora, 3:25.1-h (1990)
4×800Oxford, 8:21.62 (2016)St. Andrew’s, 8:25.39 (2016)French Camp, 9:01.86 (2016)
Long JumpRonnie Tubbs, 24-5

Yazoo City (2007)

Jerry Harris, 24-10

Tylertown (1988)

Kenneth McLaurin, 24-0

Puckett (1987)

High

Jump

Ricky Robertson, 7-2

Hernando (2008)

Milton Harrell, 7-0

Tylertown (1985)

Kirk Parker, 6-9

Noxapater (1983)

Carlton Dodd, 6-9

Thomastown (2001)

Triple

Jump

Matthew O’Neal, 49-0

Callaway (2012)

Danny Johnson, 50-10¼

Carthage (1990)

Neal Collier, 48-0½

Pelahatchie (1994)

Shot

Put

Josh Newton, 57-11¾

Itawamba AHS (2000)

Tony Bennett, 56-4

Coahoma County (1985)

Joey Davis, 53-6

Houlka (2004)

DiscusKyle Bynum, 173-8

Pearl (2011)

Tony Bennett, 180-4

Coahoma County (1985)

Pat Evans, 158-11

St. Aloysius (1983)

Pole

Vault

Sam Kendricks, 16-3

Oxford (2011)

Conner Foxworth, 16-6¼

St. Patrick (2012)

Austin Golding, 13-6

St. Aloysius (2004)

 

  • When the MHSAA added a sixth classification beginning with the 2009-10 school year, the State Meet record book was adjusted as follows:
  • Class 5A records through 2009 were merged into Class 6A.
  • Class 4A records through 2009 were merged into Class 5A.
  • Class 4A records were wiped clean through 2009.
  • Class 3A, 2A and 1A records were unaffected by reclassification.
  • The 4 x 800 meters relay was added as an event beginning with 2016 season.

 

 

 

 

 

CLASS STATE MEET RECORDS

Girls

EVENTCLASS 6ACLASS 4ACLASS 2A
100Janice Davis, 11.44

Natchez (2001)

Euricka Hardy, 11.94

Lawrence County (2013)

Syerie Moton, 11.94

NE Lauderdale (2016)

Frances Booth, 12.04

Bassfield (1976)

200Janet Davis, 23.74

Gentry (1982)

Jasmine Robinson, 24.95

Richland (2012)

Raina Sanders, 24.55

Leland (2008)

400Janet Davis, 54.94

Gentry (1983)

Orianna Shaw, 57.03

Lafayette (2016)

Lisa Roberts, 57.04

Gloster (1983)

800Lee Ann VanLandingham, 2:10.84

Gulfport (1981)

Cory McGee, 2:10.74

Pass Christian (2010)

Anna Rose Poole, 2:20.61

St. Andrew’s (1999)

1600Julia Cathcart, 5:00.51

Starkville (2002)

Cory McGee, 4:50.64

Pass Christian (2010)

Anna Rose Poole, 5:06.39

St. Andrew’s (1999)

3200Kate Mattox, 11:06.84

Starkville (2014)

Cory McGee, 10:53.83

Pass Christian (2010)

Sarah Rivlin, 11:05.34

St. Andrew’s (1999)

100 HHTaryn Hartfield, 14.14

Hattiesburg (2011)

Kinshasa Bradley, 14.28

Raymond (2012)

Teneeshia Jones, 15.30

Nettleton (1997)

300 LHMonica Mosley, 41.87

Clinton (2015)

Lakeia Hill, 44.72

Kosciusko (2015)

Nichelle Webb, 43.33

West Tallahatchie (2000)

4×100Clinton, 46.14 (2014)Noxubee County, 48.98 (2013)Gloster, 48.04 (1976)
4×200Clinton, 1:37.58 (2014)Mendenhall, 1:43.23 (2014)Leland, 1:43.02 (2007)
4X400Gentry, 3:54.74 (1983)McComb, 4:03.72 (2015)Gloster, 3:59.04 (1983)
4×800Madison Cent, 9:50.43 (2016)Senatobia, 10:54.30 (2016)J.Z. George, 10:56.60 (2016)
Long JumpKimberly Jones, 20-10

Southaven (1981)

Jenascia Peters, 18-10¼

Poplarville (2014)

Dorothy Miller, 19-1

Ackerman (1998)

High

Jump

Ke’Airra Jones, 5-10

Natchez (2010)

Deja Givens, 5-6

Germantown (2013)

Denise Taylor, 5-5

North Pontotoc (1987)

Triple

Jump

Nay Strickland, 40-4½

DeSoto Central (2015)

Jenascia Peters, 38-10

Poplarville (2014)

Quentessa Bullock, 37-8½

East Marion (2010)

Shot

Put

Tracy Knight, 44-2½

Hattiesburg (1990)

Jada Rich, 37-5½

Ripley (2015)

Wanda Atkins, 38-9½

Shaw (1984)

DiscusYakeishma McLaurin, 153-4

Brandon (2011)

Jaynesia Johnson, 121-7

Corinth (2012)

Kendra Adams, 134-10

Byram (1984)

Pole

Vault

Carrie Lynn McCormick, 11-7

Clinton (2013)

Katy McAuley, 10-6

Pontotoc (2013 and 2014)

Shelby McConnell, 9-1

Our Lady Academy (2011)

 

  • When the MHSAA added a sixth classification beginning with the 2009-10 school year, the State Meet record book was adjusted as follows:
  • Class 5A records through 2009 were merged into Class 6A.
  • Class 4A records through 2009 were merged into Class 5A.
  • Class 4A records were wiped clean through 2009.
  • Class 3A, 2A and 1A records were unaffected by reclassification.
  • The 4 x 800 meters relay was added as an event beginning with 2016 season.

 

 

 

 

 

CLASS STATE MEET RECORDS

Girls

EVENTCLASS 5ACLASS 3ACLASS 1A
100Bianca Knight, 11.40

Ridgeland (2006)

Carrie Sherman, 11.74

Wilkinson County (1975)

Rosie Gaines, 12.15

Vaiden (1988)

200Bianca Knight, 23.36

Ridgeland (2007)

Nicole Franklin, 24.06

Pontotoc (1991)

Rosie Gaines, 24.8 (h)

Vaiden (1990)

400Christy Fairley, 53.57

George County (2000)

Nicole Franklin, 55.60

Pontotoc (1991)

Lula Stamps, 57.34

Utica (1986)

800Cory McGee, 2:15.78

Pass Christian (2007)

Cory McGee, 2:13.61

Pass Christian (2009)

Demetria Burks, 2:13.94

Potts Camp (2000)

1600Cory McGee, 4:57.20

Pass Christian (2007)

Cory McGee, 4:56.35

Pass Christian (2008)

Sheena Hall, 5:29.41

Myrtle (2004)

3200Cory McGee, 10:39.57

Pass Christian (2007)

Cory McGee, 10:54.67

Pass Christian (2008)

Ronnie Watjus, 11:52.98

Resurrection (1999)

100 HHBrittany Harrell, 14.37

McComb (2010)

Sheleda Porter, 14.41

Port Gibson (1988)

Shaletha Smith, 15.15

William Winans (1988)

300 LHOctavia Carter, 44.03

George County (2000)

Chiquita Blue, 44.16

Hazlehurst (2005)

Pearl Banks, 43.56

Maben (1988)

4×100Vicksburg, 47.91 (2015)Wilkinson Co., 47.74 (1975)Vaiden, 49.05 (1988)
4×200Ridgeland, 1:41.52 (2004)Hazlehurst, 1:41.34 (1980)Vaiden, 1:42.66 (1988)
4X400Gentry, 3:58.59 (2004)Velma Jackson, 4:00.23 (1998)Vaiden, 4:03.82 (1988)
4×800Brookhaven, 10:21.20 (2016)St. Patrick, 10:37.12 (2016)Tupelo Chr, 10:34.59 (2016)
Long JumpThomeisha Swington, 19-8

McComb (2013)

Diane Fuller, 20-5½

Hazlehurst (1981)

Tori Bowie, 19-9½

Pisgah (2008)

High

Jump

Brittany Harrell, 5-7½

McComb (2009)

Valencia McFarland, 5-7

Raymond (2008)

Krista Miller, 5-4

Potts Camp (2000 and 2001)

Triple

Jump

Erika Sisk, 40-2

Oxford (2012)

Karla Levy, 38-1

Velma Jackson (2011)

Tamarra Bowie, 37-3

Pisgah (2007)

Shot

Put

Sharon Davis, 45-3¾

Wingfield (1999)

Ashley Jones, 41-6

Kossuth (2001)

Janet Blair, 44-6

Alexander (1984)

DiscusSharon Davis, 136-4

Wingfield (1997)

Shirley Stewart, 129-10

Leland (1986)

Frederica Haywood, 127-4

J.F. Kennedy (2014)

Pole

Vault

Mollie Beth Ott, 10-0

Oxford (2012)

Madison Hawkins, 10-0

Pearl (2014)

Ann Howell, 10-0

Mooreville (2008)

Tyreshia Curry, 10-0

Charleston (2013)

Maggie Waites, 11-3

St. Aloysius (2012)

 

  • When the MHSAA added a sixth classification beginning with the 2009-10 school year, the State Meet record book was adjusted as follows:
  • Class 5A records through 2009 were merged into Class 6A.
  • Class 4A records through 2009 were merged into Class 5A.
  • Class 4A records were wiped clean through 2009.
  • Class 3A, 2A and 1A records were unaffected by reclassification.
  • The 4 x 800 meters relay was added as an event beginning with 2016 season.

 

 

 

 

 

 

MHSAA TRACK AND FIELD STATE CHAMPIONS

BOYS

CLASS 6ACLASS 5ACLASS 4ACLASS 3ACLASS 2ACLASS 1A
2016PearlOxfordSenatobiaTylertownBassfieldMyrtle
2015Olive BranchOxfordMcCombTylertownJ.Z. GeorgeSt. Aloysius
2014Harrison CentralOxfordMcCombTylertownBassfieldHinds AHS
2013Madison CentralCantonTylertownCrystal SpringsWest BolivarHinds AHS
2012Madison CentralPearlTylertownEast SideWest BolivarHinds AHS
2011MeridianPearlPort GibsonCorinthJ.Z. GeorgeMontgomery Co.
2010BrandonPearlPontotocCorinthJ.Z. GeorgeRay Brooks
2009StarkvilleOxfordRaymondJ.Z. GeorgePisgah
2008StarkvillePearlRipleyJ.Z. GeorgeWeir
2007TupeloOxfordCarthageTie: J.Z. George

West Bolivar

Coffeeville
2006BrandonOxfordCarthageHinds AHSMount Olive
2005BrandonPearlCarthageHinds AHSDeSoto Central
2004BrandonPearlTylertownTaylorsvilleThomastown
2003BrandonTie: Oxford

Port Gibson

TylertownTaylorsvillePotts Camp
2002ColumbusOxfordPontotocTaylorsvilleFrench Camp
2001BrandonPearlCarthageTaylorsvillePotts Camp
2000Madison CentralPearlAmite CountyHinds AHSFrench Camp
1999PearlCrystal SpringsRaymondHinds AHSNoxapater
1998TupeloMcCombPontotocHinds AHSBiggersville
1997GulfportD’IbervillePontotocBroad StreetBiggersville
1996GulfportPearlRaymondBroad StreetBiggersville
1995GulfportAmite CountyPontotocBroad StreetBiggersville
1994GulfportAmite CountyCarthageHinds AHSUtica
1993GulfportAmite CountyPontotocHinds AHSUtica
1992TupeloPort GibsonCarthageWilliams-SullivanUtica
1991TupeloT.L. WestonRosedaleUticaAlexander
1990GulfportPearlPort GibsonShawEast Flora
1989GulfportNorth NatchezPort GibsonShawEast Flora
1988GulfportClevelandPort GibsonHamiltonWeir
1987GulfportClevelandPort GibsonGlosterUtica
1986Moss PointNorth NatchezPort GibsonGlosterUtica
1985Moss PointNorth NatchezPort GibsonGlosterUtica
CLASS AACLASS ACLASS BBCLASS B
1984North NatchezLelandNugent CenterWeir
1983GreenvilleRosedaleNugent CenterWeir
1982GreenvillePort GibsonShawWeir
1981PearlPort GibsonShawWeir
1980North NatchezHazlehurstTerryvacated
1979StarkvillePoplarvilleGlosterNugent Center
1978BiloxiLelandB.L. MoorShaw
1977Moss PointLelandShawNugent Center
1976BiloxiAmite CountyMadison-RidgelandShaw
1975North NatchezLelandAmite CountyPuckett
1974BiloxiLelandAmite CountyDrew
1973GreenvilleHorn LakeNugent CenterWeir
1972GreenvilleLelandNugent CenterDexter
1971BiloxiMonticelloIndependencePuckett

 

 

 

 

MHSAA TRACK AND FIELD STATE CHAMPIONS

GIRLS

CLASS 6ACLASS 5ACLASS 4ACLASS 3ACLASS 2ACLASS 1A
2016ClintonOxfordMcCombTylertownWinonaTupelo Christian
2015ClintonPearlMcCombSt. Andrew’sJ.Z. GeorgeSt. Aloysius
2014ClintonCantonLafayetteWilkinson CountyJ.Z. GeorgeJ.F. Kennedy
2013ClintonPearlPontotocCharlestonJ.Z. GeorgeHinds AHS
2012MurrahOxfordPontotocCharlestonJ.F. KennedyMyrtle
2011MurrahOxfordPontotocSt. PatrickJ.Z. GeorgeColdwater
2010BrandonOxfordPontotocSt. PatrickJ.Z. GeorgeMyrtle
2009GreenvilleMcCombPass ChristianJ.Z. GeorgeMyrtle
2008Madison CentralMcCombCorinthJ.Z. GeorgeMyrtle
2007Madison CentralRidgelandCorinthSt. Andrew’sPisgah
2006BrandonPearlCorinthSt. Andrew’sPisgah
2005NatchezPontotocAmite CountySt. Andrew’sResurrection
2004NatchezRidgelandAmite CountyHinds AHSPotts Camp
2003NatchezMcCombAmite CountySt. Andrew’sMyrtle
2002NatchezPearlAmite CountyColdwaterMyrtle
2001NatchezGeorge CountyAmite CountyW. TallahatchieMyrtle
2000MurrahGeorge CountyAmite CountyColdwaterPotts Camp
1999Tie: Columbus

Natchez

George CountyRaymondSt. Andrew’sPotts Camp
1998StarkvilleGeorge CountyPontotocW. TallahatchiePotts Camp
1997BiloxiGeorge CountyRaymondW. TallahatchiePotts Camp
1996MeridianPearlRaymondSt. Andrew’sBiggersville
1995MeridianStarkvilleWest BolivarShawVaiden
1994MeridianTylertownWest BolivarMcLaurinUtica
1993Moss PointTylertownWest BolivarSimmonsBiggersville
1992MeridianPort GibsonLelandPiney WoodsBiggersville
1991GreenvillePearlPort GibsonPiney WoodsVaiden
1990HattiesburgPearlLelandUticaVaiden
1989HattiesburgS.D. LeeLelandBiggersvilleVaiden
1988VicksburgT.L. WestonLelandGlosterVaiden
1987GrenadaVicksburgPort GibsonGlosterVaiden
1986GrenadaVicksburgLelandDrewVaiden
1985GrenadaEast SideLelandShawB.L. Moor
CLASS AACLASS ACLASS BBCLASS B
1984HattiesburgWaynesboroShawB.L. Moor
1983GentrySimmonsNugent CenterDrew
1982GentryPort GibsonNugent CenterVaiden
1981GentryHazlehurstGlosterVaiden
1980MeridianHazlehurstGlostervacated
1979CallawayWilkinson CountyGlosterVaiden
1978LanierBassfieldGlosterVaiden
1977LanierWilkinson CountyBassfieldVaiden
1976LanierSimmonsGlosterVaiden
1975Tie: Lanier

Hazlehurst

Wilkinson CountyUticaMSD
1974GentryWilkinson CountyUticaMSD
1973QuitmanWilkinson CountyTerryMSD
1972LaurelMadison-RidgelandTerryMSD
1971Horn LakeForestNugent CenterSmithville

 

Check Also

2022 DragonFly Training

June 20 @ 10am CT: Please register for MississippiHSAA – DragonFly Overview Webinar on Jun …